Чемпіон світу та володар "Золотої бутси": легендарний німець завершив кар'єру в збірній

15 липня 2024, 13:16

Джерело:

Sport.ua

Чемпіонат Європи-2024 став останнім в міжнародній кар'єрі Томаса Мюллера. Нападник ухвалив рішення дати дорогу молоді.

Господарі чемпіонату Європи-2024 у чвертьфіналі спірно поступилися збірній Іспанії з рахунком 1:2. Цей матч став останнім для досвідченого форварда Томаса Мюллера.

Час невблаганний навіть для легенд

Томас Мюллер приєднався до свого партнера по збірній Німеччини Тоні Кроосу та завершив міжнародну кар'єру.

Я завжди пишався тим, що представляв свою країну. Хочу подякувати всім вам. Тепер я вболівальник на трибунах,
– заявив Мюллер.

Нагадаємо, що у матчі з іспанцями Мюллер вийшов у другому таймі на 80-й хвилині, замінивши Йонатана Та. Це була друга поява легенди на турнірі. У матчі-відкритті Євро-2024 проти Шотландії (5:1) Мюллер з'явився на полі на 74-й хвилині та оформив асист.

Зіркова кар'єра Мюллера у збірній

• Томас Мюллер дебютував за Бундестім 3 березня 2010 року у товариському матчі проти Аргентини.
  • З того часу форвард зіграв 131 матч та забив 45 голів.
  • У складі збірної Німеччини Мюллер виграв чемпіонат світу-2014. На Мундіалі-2010 форвард став володарем "Золотої бутси" (5 голів та 3 асисти).
  • Мюллер двічі здобував "бронзу" на чемпіонатах Європи (2012, 2016) та одного разу був третім призером чемпіонату світу (2010).
  • Протягом усієї ігрової кар'єри Мюллер захищає кольори рідної Баварії. Він є найтитулованішим німецьким футболістом в історії.