У середу, 10 липня, відбудеться другий півфінал на чемпіонаті Європи-2024. Путівку у вирішальний матч турніру розіграють Нідерланди та Англія, пише 24 Канал. Початок – о 22:00 за київським часом.

До теми Запекла гра за другу путівку у фінал: відео всіх голів матчу Нідерланди – Англія на Євро-2024

Дербі "левів"

Англійська команда продовжує розчаровувати своєю сірою грою на Євро, але все одно залишається серед головних фаворитів турніру. Підопічні Саутгейта досить складно проходять по сітці плей-оф, долаючи суперників у вольовому стилі.

Наприклад, від поразки проти Словаччини Англію врятував пізній диво-гол Беллінгема. А Швейцарію "три леви" пройшли в серії пенальті. Тепер же на британців чекатиме перший суперник з приставкою "топ" на цьому Євро.

Нідерланди багато хто не бачив у півфіналі, але команді Кумана пощастило із сіткою. "Помаранчеві леви" посіли лише третє місце у групі. Втім потрапляння на Румунію можна було вважати вдачею.

Команда Йорданеску була винесена з рахунком 3:0, а у чвертьфіналі Нідерланди здійснили камбек проти Туреччини (2:1). Підопічні Кумана опинились за крок від фіналу крупного турніру, де голандці були лише раз за останні 36 років.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Нідерланди – Англія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Також зустріч наживо можна буде побачити на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Нідерланди – Англія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

НІДЕРЛАНДИ – АНГЛІЯ 1:1

Голи: Сімонс, 7 – Кейн, 18 (пен).

Нідерланди: Фербрюгген – Думфріс, Де Врей, ван Дейк, Аке – Схаутен, Рейндерс – Мален, Сімонс, Гакпо – Депай.

Англія: Пікфорд – Вокер, Стоунз, Гуехі, Тріпп'єр – Райс, Мейну – Сака, Беллінгем, Фоден – Кейн.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! Англія на останній хвилині вириває у Нідерландів путівку у фінал, де зіграє з Іспанією. Зустріч за трофей відбудеться у Берліні 14 липня.

90+2 хвилина

Куман запускає у гру Броббі та Зіркзее замість Сімонса та Думфріса.

90+1 хвилина

Дві заміни від Саутгейта. Мейну та Сака поступились місцями на полі Галлахеру та Консі.

Сімонс почав сперечатися з арбітром та отримав попередження.

90 хвилина

Суддя додав чотири хвилини.

90 хвилина

ГОООООООЛ!!!!!!!! Схоже, що Англія вириває путівку у фінал! Палмер знайшов Воткінса у карному майданчику суперника і форвард Астон Вілли з розвороту пробив Фербрюггена. 1:2

Відео голів:

89 хвилина

Палмеру дали пробити з небезпечної позиції, але гравець Челсі відправив снаряд на трибуни.

87 хвилина

Вірджил ван Дейк не стримав емоції у суперечці із суддею та отримав жовту картку.

86 хвилина

Сака збив Гакпо та отримав попередження.

84 хвилина

Гуехі не дав пробити Вегхорсту після прострілу з флангу.

81 хвилина

Дві заміни від Англії. Кейн та Фоден йдуть відпочивати, замість них вийшли Воткінс та Палмер.

80 хвилина

Сака забив гол з пасу Вокера, проте перед цим Кайл заліз у офсайд.

78 хвилина

Сімонс зміг пробити злету з лінії майданчика, але Пікфорд встиг зреагувати на удар.

75 хвилина

Гакпо ледь не вивели сам на сам із воротарем. Підкат від Вокера не дав Коді зробити це.

72 хвилина

Беллінгем не за правилами зіграв проти опонента та отримав жовту картку.

68 хвилина

Пікфорд нейтралізує небезпеку після подачі від Гакпо.

65 хвилина

Неймовірний сейв від Пікфорда! Кіпер Евертона парирує удар ван Дейка після навісу зі стандарту.

61 хвилина

Невдалий навіс від Рейндерса, занадто високо Вегхорста.

58 хвилина

Аке опинився на шляху м'яча після прострілу Вокера.

56 хвилина

Нідерланди вибігли у непогану контратаку, проте неточний останній звів усе на нуль.

53 хвилина

Англія продовжує контролювати гру та будувати позиційні атаки.

49 хвилина

Сака невдало навісив у карний майданчик голандців. Захисники вибили м'яч.

46 хвилина

А у Англії дебютує на Євро Люк Шоу. Гравець Манчестер Юнайтед вийшов замість Тріпп'єра.

46 хвилина

у Нідерландів на поле вийшов Вегхорст замість Малена.

Початок другого тайму

Гра поновлена, команди знову на полі.

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва у матчі. Англія домінує по грі, але забила все ж зі спірного пенальті. Поки рахунок нічийний – 1:1.

45+2 хвилина

Аке намагався пробити головою спиною до воріт після навісу Веермана. Дуже неточно.

45 хвилина

Арбітр додав три хвилини до першого тайму.

44 хвилина

Тріпп'єр подавав на Кейна, але форварда Баварії випередив Фербрюгген.

42 хвилина

Англія домінує та майже не дає супернику шансів на небезпечні моменти.

39 хвилина

Фербрюгген забрав м'яч після дальнього пострілу Фодена.

37 хвилина

Вимушена заміна у Нідерландів. Депай отримав травму та поступився місцем на полі Веерману.

32 хвилина

Стійка від Фодена!!! Філ з дальньої відстані влучив у хрестовину воріт Фербрюггена.

29 хвилина

Думфрісу дали пробити головою після навісу. Вище воріт.

24 хвилина

Супермомент у Фодена! Філа вивели сам на сам із кіпером. Гравець МанСіті переграв Фербрюггена, але Думфріс дивом зупинив м'яч на лінії воріт.

22 хвилина

Англія продовжує володіти м'ячем, проте поки суттєво не загострює гру.

18 хвилина

ГООООЛ!!! Фербрюгген вгадав напрямок удару Кейна, але удар Гаррі під стійку був більярдно точним. 1:1

Відео голу:

16 хвилина

Пенальті!!! Думфріс прямою ногою зіграв у ногу Кейна і суддя після перегляду VAR вказав на позначку.

15 хвилина

Тепер Кейну дали вистрілити з меж майданчика. Але Гаррі послав снаряд над воротами.

14 хвилина

Дальній постріл від Кейна не досяг мети. Фербрюгген здійснив сейв!

11 хвилина

Беллінгем невдало подав зі штрафного, захист Нідерландів відбився.

7 хвилина

ГООООЛ!!! Нідерланди попереду! Сімонсу вдався неймовірний дальній удар, з яким не впорався Пікфорд. 1:0

Відео голу:

6 хвилина

Неточний навіс від Сака на Кейна.

3 хвилина

Малена запускали у класний прорив по флангу, але Доньєлл опинився у офсайді.

Початок матчу

Зустріч розпочалась. Поїхали!

Команди вже на полі.

Тим часом, англійські та голандські фанати влаштували велику бійку у Дортмунді.

Історія зустрічей

Нідерланди та Англія відіграли 32 очних матчі в історії. Перевага на боці британської команди:

• 9 перемог Нідерландів
  • 10 нічиїх
  • 13 перемог Англії

Різниця голів - 39:74. На чемпіонатах Європи команди перетинались двічі та обмінялись перемогами:

• Євро-1988, групова стадія. Англія - Нідерланди 1:3
  • Євро-1996, групова стадія. Нідерланди - Англія 1:4