Лопес переміг Ломаченка у жовтні 2020 року та став абсолютним чемпіоном у легкій вазі. Американець переконаний, що Ломаченку слід покинути легку вагу. Про це інформує Sport.ua.

До теми Лопес пояснив, чому не дасть реванш Ломаченку

Повертайся у нижчий дивізіон

Лопес нагадав, що обіцяв перемогти Ломаченка, після чого той повернеться у другу напівлегку вагу. Втім, українець вирішив залишитися у легкій вазі.

Лома, розслабся. Як я і говорив раніше, твоє місце дивізіоном нижче. Так що повертайся туди. Пам'ятаєш, я ж обіцяв до бою повернути тебе в другу напівлегку вагу,
– сказав Лопес.

Разом з тим, Лопес, який після перемоги ніяк не може забути про Ломаченка, побажав українцеві успіхів.

"Якщо чесно, я бажаю йому тільки всього найкращого. Бажаю йому відмінної кар'єри. Вважаю, що у нього ще є час, щоб домогтися чогось вартого", – зазначив американець.

Ломаченко програв Лопесу: головне

Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів. Українець втратив титули WBA, WBC, WBO.

33-річний Ломаченко вийшов на бій з Лопесом з травмою плеча, яку приховував від ЗМІ. Після поєдинку йому зробили операцію.

Це цікаво Камбек-2021: Top Rank просить вибрати суперника Ломаченку

Василь пояснив, що вийшов на бій з травмою, адже не знав, коли ще буде можливість битися за звання абсолютного чемпіона світу.

Разом з тим, Ломаченко не погоджується з поразкою. Василь вважає, що бій мав завершитися внічию. Українець вимагає реваншу, однак другий бій не передбачений контрактом.