Організатор "бою століття" Турки Аль аш-Шейх запропонував Тайсону Ф'юрі контракт на 10 поєдинків. Якщо "Циганський король" виконає умови угоди, то стане найбагатшим боксером світу.

Читайте також Отримав свою секретну зброю, – Ф'юрі розповів про особливості підготовки до бою з Усиком

Фантастична пропозиція для Ф'юрі

Британець був на сьомому небі від пропозиції саудівських шейхів. Можливість стати мільярдером затьмарила усі попередні заяви "Жадібного пуза".

Це просто неймовірно. Я на шляху до того, щоб стати першим мільярдером у боксі. І, звісно, я хочу цей мільярд доларів. Я далеко не найдешевший боксер, я дорогий боксер, ймовірно, найбільш оплачуваний у боксі,
– заявив Ф'юрі.

Після такої щедрої пропозиції "Циганський король" заявив, що й надалі буде співрацювати з Саудівською Аравією, щоб отримувати найбільші гонорари у світі.

Марнотратство чи розрахунок

  • Зазначимо, що Тайсон Ф'юрі ледь не провалив бій проти дебютанта Френсіса Нганну. Імідж непереможного бійця похитнувся після нокдауну, в якому побував британець.
  • Експерти зазначають, що після Володимира Кличка Ф'юрі не зустрічався з серйозними суперниками. Існує думка, що для британця спеціально підбирали слабких суперників: Нганну, Вайт, Чісора.
  • Починаючи з 2018 року Ф'юрі провів десять поєдинків. Якщо він буде виступати в тому ж графіку, то контракт з саудитами на 10 боїв закінчиться у 2030 році. Тоді "Циганському королю" виповниться 41 рік.
  • Поставити крапки над "і" повинен бій за абсолют з Олександром Усиком. Цей поєдинок дасть відповідь, хто справжній король хевівейту.