Під час зустрічі міський голова столиці й колишній боксер ще раз привітав Олександра Усика з перемогою в бою проти Ентоні Джошуа.

Цікаво Хотілося б значно більше, – Усика не вдовільнив гонорар за бій з Джошуа

Зустріч Кличка й Усика

У крайньому поєдинку Олександр Усик завоював 4 чемпіонських пояси в суперважкій вазі, а пояса за версією WBC в цій категорії ще немає.

Упевнений, Усик обов'язково його завоює! А я подарував перший пояс WBC з великим українським прапором, який був виготовлений до Конгрессу WBC, що відбувся в Києві у 2018 році,
– розповів Віталій Кличко.

Він зауважив, що саме через великий український прапор цей пояс є дуже символічним. Крім того, таким поясом володів і кумир Олександра Усика – Мохамед Алі.


Кличко подарував Усику пояс WBC


Завойованого пояса за версією WBC в цій категорії в Усика ще немає

Також колишній і нинішній боксери відеозв'язком поспілкувалися з президентом WBC Маурісіо Сулейманом, який теж привітав Олександра Усика й високо оцінив його поєдинок з Ентоні Джошуа.

Зустріч Кличка й Усика: дивіться відео

Варто побачити Віталій Кличко пообіцяв Усику допомогти побити Ф'юрі: відео кумедної розмови

Публікація Віталія Кличка:

Друзі! Сьогодні зустрівся з новим чемпіоном світу в суперважкій вазі Олександром Усиком. І ще раз привітав його із завоюванням титулу чемпіона світу в суперважкій вазі в поєдинку з Ентоні Джошуа та подарував Олександру пояс WBC.

Він завоював 4 чемпіонських пояси в суперважкій вазі, а пояса за версією WBC в цій категорії ще немає. І, впевнений, Усик обов'язково його завоює! А я подарував перший пояс WBC з великим українським прапором, який був виготовлений до Конгресу WBC, що відбувся в Києві в 2018 році. На удачу і мотивацію:). Адже таким поясом володів і кумир Усика – Мохамед Алі.

Також ми поспілкувалися по відеозв'язку з президентом WBC Маурісіо Сулейманом, який теж привітав Олександра Усика і високо оцінив його поєдинок з Ентоні Джошуа.