Макаренко: Занадто великий рахунок для вильоту на такій стадії

Макаренко, як і більшість футболістів України, звернув увагу на швидкий гол Англії вже на 4 хвилині гри. За словами Євгена, такі команди як Англія не пробачають помилок.

До слова Бачивши вашу радість та емоції – розумієш заради чого ти граєш, – Зінченко

"Із перших хвилин були присутні нервовість, певний тиск, оскільки це доволі пізня стадія турніру, суперник – команда топ-рівня. Пропускати від такого опонента на перших хвилинах… Такі команди не пробачають", – сказав Євген.

Макаренко вважає, що третій пропущений гол став фатальним для української збірної.

Після першого голу ми почали входити у гру, були на м’ячі, володіли певною ініціативою, були передумови для хороших атак. На жаль, забити не вдалося. У першому та другому таймі у стартові п'ять хвилин нам не вистачило концентрації, ми пропускали голи. Третій м'яч виявився фатальним. Після нього Англія, укомплектована висококласними футболістами, відійшла та грала за рахунком,
– зазначив футболіст.

Макаренко вийшов на поле на 64 хвилині та став найкращим футболістом матчу у складі України. Євген заявив, що хотів допомогти команді.

"Щодо мого виходу на заміну, то за рахунку 0:4 хотілося допомогти команді. Було важко, хлопці виглядали пригніченими. Не мені оцінювати свою гру, є експерти. Чим зумів, тим і допоміг", – скромно зазначив гравець.

На завершення Євген сказав, що в команді всі засмучені, адже не хотіли вилітати з Євро-2020 таким чином.

Хлопці дуже засмучені, так залишати турнір не хотів ніхто. Занадто великий рахунок для вильоту на такій стадії. Після матчу тренери подякували нам за виконану роботу, яку ми розпочали ще в середині травня. Сказали, що ми повинні пишатися результатами і грою, яку показали на Євро-2020,
– резюмував Макаренко.

• На Євро-2020 збірна України вперше в історії чемпіонатів Європи вийшла у стадію плей-офф. Українці подолали 1/8 фіналу після перемоги над Швецією.
  • На жаль, в 1/4 фіналу нашу команду зупинила збірна Англії. Англійці здобули свою найбільш розгромну перемогу в історії плей-офф Євро. Для України це найбільша поразка за час виступів на чемпіонатах Європи.
  • Також Англія досі не пропустила жодного голу на Євро-2020. Україна ж на Євро-2020 забила 6 голів.