У 2022 році Еліна Світоліна зробила паузу в кар'єрі у зв'язку з вагітністю. Після народження доньки фанати української тенісистки не вірили на її швидке повернення на корт.

Читайте також Ідеальна взаємоповага: Монфіс розповів, які життєві уроки йому дала Світоліна у стосунках

Світоліна: Хочу грати та вигравати

Втім, зірка світового тенісу не збиралася завершувати кар'єру. У квітні 2023 року Еліна повернулася в Тур та завоювала свій 17-й титул у кар'єрі на WTA 250 у Страсбурзі.

Перша ракетка України не полишає мрії виграти турнір Grand Slam, хоча наразі пріоритети в житті спортсменки змінилися.

"Звичайно, я хочу виграти турнір Grand Slam, але тепер я відчуваю, що пріоритети сильно змінилися після народження Скай та появи інших цілей, пов'язаних з UNITED24 та моїм фондом. Я відчуваю, що пріоритети дещо змістилися.

Я хочу грати та вигравати. Я хочу вигравати кожен матч, коли виходжу на корт. Але зараз я також намагаюся насолоджуватися цим, насолоджуватися всією цією мандрівкою, яка у мене є, і просто не надто напружувати себе", – зазначила Світоліна.

Досягнення Світоліної у турнірах серії Grand Slam

Наразі найвищими здобутками Світоліної у мейджорах є півфінальна стадія в US Open, а також двічі на Вімблдонському турнірі. На турнірах в Австралії та Ролан Гаррос тенісистка зупинялася на стадії чвертьфіналу.

  • Австралія – 1/4 фінала (2018, 2019)
  • Франція – 1/4 фінала (2015, 2017, 2020, 2023)
  • Вімблдон – 1/2 фінала (2019, 2023)
  • США – 1/2 фінала (2019)