Тенісистки провели на корті 2 години та 1 хвилину. Двох сетів вистачило Світоліній, щоб стати єдиною серед українців, хто зумів пройти перше коло в одиночному розряді. Днем раніше Відкритий чемпіонат Австралії покинули Марта Костюк та Сергія Стаховський.

До теми: Костюк вдруге програла росіянці Кудерметовій, завершивши виступи на Australian Open: відео

Маріє Боузкова (Чехія) – Еліна Світоліна (Україна) 0:2 (3:6, 6:7)

Вже у стартовому матчі жереб звів Еліну з серйозною суперницею. Ключовим став третій гейм, коли українська тенісистка легко повела у рахунку та скористалась помилками Боузокової, взявши навіть один гейм на її подачі. Але не можна сказати, що Боузкова зовсім не завдала проблем суперниці з України у першому сеті. Чешка класно виходила до сітки та активно діяла на прийомі на другій подачі.

Карантин теж значно вплинув на гру Світоліної, яка у тій зустрічі допускала багато подарунків для Маріє, яка теж відповіла українці тією ж монетою. Світоліній вдалося захистити всі свої подачі та стартова партія була виграна з четвертого сетболу – 3:6.

А от у другій партії розпочались справжні каруселі. Тенісисти на старті взяли гейми з брейками та йшла нога у ногу – 4:4. Восьмий гейм взагалі можна записувати у тенісні довідки, як один із найкращих у історії. Тенісисти протягом 11 хвилин ніяк не могли залишити затяжний гейм за собою. Світоліна не реалізувала чотири геймболи та двічі відігравала брейки Боузкової. Еліна на "зубах" просто вирвала важливий гейм для себе.

Вже у наступному геймі Маріє показала, що не збирається так просто здаватись. Вона з двома брейками вийшла вперед у рахунку у сеті. У десятому геймі Світоліна була змушена ще і відігравати сетбол, який Боузкова заробила в розіграші аж з 28 ударів. П'ята ракетка світу з України таки змогла перевести гру у тай-брейк, де обидві тенісистки витратили всі сили. Але стійкішою виявилась Світоліна, яка довела гру до перемоги – 6:7.

  • Цікаво, що між тенісистками це була вже третя зустріч, у яких Світоліній вдалось вже двічі святкувати успіх. У наступному колі Еліна зустрінеться з 16-річною американкою Корі Гауфф.
  • Бойфренд українки Гаель Монфіс завершив свої виступи у першому колі. Француз поступився фіну Емілю Руусувуорі. Ця поразка стала сьомою поспіль для Монфіса.

​Маріє Боузкова – Еліна Світоліна відеоогляд