Після оголошення вердикту Європейського суду у справі Суперліги президент УЄФА виступив з публічною заявою. Александер Чеферін скептично оцінив перспективи нового турніру.

До теми Футбол на порозі великих змін: Суперліга оголосила формат майбутнього турніру

Чеферін: Футбол не продається

На думку Чеферіна, більшість клубів не підтримують створення Суперліги. Розпіарений турнір приречений на невдачу.

"Я подивився так звану презентацію A22. Важко сказати, шокує вас це шоу чи тішить. Формат ще більш закритий, ніж пропозиція 2021 року, яка була відкинута всіма.

Вони можуть створювати все, що захочуть. Я сподіваюся, що вони зможуть почати своє велике змагання якнайшвидше тільки з двома клубами. Я не впевнений, що Реал Мадрид і Барселона взагалі розуміють, що вони роблять.

Футбол не продається. Суперліга – це мертва ліга", – сказав Чеферін.

Що відомо про Суперлігу: останні події

  • Вранці 21 грудня суд Європейського союзу постановив, що дії УЄФА та ФІФА щодо Суперліги та клубів-засновників були неправомірними.
  • На рішення суду відреагували в УЄФА. Футбольний орган визнав рішення суду, але не схвалив створення Суперліги. В УЄФА закликали дотримуватися правил футбольної піраміди, яка нині існує.
  • Суперліга оперативно представила новий формат турніра. Планується, що в ньому візьмуть участь 64 команди, які будуть розподілені на три дивізіони. Матчі будуть проводитися посеред тижня, а тому він не загрожуватиме національним чемпіонатам.