Наприкінці минулого року Суперліга виграла суд у УЄФА та виборола своє право організовувати турнір без згоди європейської організації. Головними лобістами нового змагання стали Реал та Барселона.
До теми Суперліга проти УЄФА: що треба знати про революцію у футболі, яка може вбити Лігу чемпіонів
Суперліга була створена ще у 2021 році, але тоді через тиск від УЄФА з турніру вийшли всі англійські клуби, а також Інтер, Мілан та Атлетіко. Такі дії з боку європейської асоціації можуть спонукати до нової судової справи.
Керівники Суперліги готують позов проти УЄФА та президента організації Александера Чеферіна через перешкоджання та обмеження, які призвели до затримки турніру. Це вилилось у фінансові збитки для організації.
Компанія взяла кредит у банку JP Morgan задля організації Суперліги, але за ці два роки ставка зросла з 2,8% до 6,3%. Це принесло організаторам нового змагання мільярдні втрати.
Читайте також Ла Ліга проти Суперліги: клуби влаштували протест проти турніру-вбивці європейського футболу
Крім того, Суперліга не отримали прогнозований прибуток за ці два роки. Тільки від телеправ компанія розраховувала отримати близько 1,2 мільярда доларів.
Всі ці пункти дають Суперлізі підставу на вимагання відшкодування збитків у розмірі 3,5 мільярда доларів. Нагадаємо, що організатори хочуть запустити проєкт у 2025 році.