Перед стартом змагань у Бельгії було відомо, що Ярослава Магучіх, Марина Бех-Романчук та Ірина Геращенко вже гарантували собі участь у Суперфіналі. Ще три учасниці від України були під питанням, пише 24 Канал.

Україна отримала максимум місць у Суперфіналі за результатами останнього етапу

У Брюсселі українки здобули 2 медалі. Магучіх стала найкращою у стрибках у висоту, а Бех-Романчук посіла друге місце у потрійних стрибках. Також переможницею змагань стала 16-річна спортсменка з Маріуполя – Марина Ковтунова. Вона перемогла з результатом 1.80 метри у стрибках у висоту серед дівчат, але змагання проходили в межах етапу, проте поза заліком Діамантової ліги.

На щастя, усе склалося добре для українських спортсменок на останньому етапі, які ще не гарантували собі до його старту участь у Суперфіналі. То ж, Юлія Левченко, Вікторія Ткачук та Анна Рижикова також будуть змагатися на етапі у Юджині – вони завершили виступи у своїх дисциплінах у топ-8 підсумкового рейтингу.