Страсбур націлився на трансфер гравця московського Динамо Арсена Захаряна. "Гонщики" готові стати містком для росіянина у топовий клуб.

Варте уваги 60 мільйонів на війну проти України: клуб з Саудівської Аравії озолотив газпромівський Зеніт

Моя хата скраю – нічого не знаю

Французький колектив, кольори якого захищає Едуард Соболь, вирішив, що готовий вливати кошти у війну проти України, оскільки наважився вести перемовини з московським Динамо щодо російського футболіста Арсена Захаряна. Ба більше, Страбсур пропонує 20-річному півзахиснику угоду всього на 1 рік. Діло в тому, що "гонщики" стали партнерським клубом лондонського Челсі (за який виступає Михайло Мудрик), а тому готові згодом, після завершення контракту, перепродати молодого росіянина до стану "аристократів".

Московське Динамо, звичайно ж, у свою чергу не відмовиться заробити на трансфері Захаряна. Російський колектив вимагає від французів 10 мільйонів фунтів за 20-річного футболіста. Варто відзначити, що Челсі давно зацікавлений у послугах Захаряна, проте його трансфер до лондонського клубу зірвався через російське вторгнення на територію України. Тепер ж "аристократи" знайшли спосіб завуальовано придбати росіянина, скинувши усіх собак на Страсбур.

Може бути цікавим Репутація важливіша за гроші: італійський клуб зірвав трансфер легіонера у Росію

Додамо, що французький клуб – не єдиний, який готовий співпрацювати із московським Динамо. Захаряном також активно цікавився італійський Лаціо. Римський клуб нібито пропонував за росіянина 10 мільйонів плюс 4 мільйони бонусних, проте Мауріціо Саррі не схвалив перехід. Все черех те, що наставник хоче бачити у команді гравця, який зможе відразу замінити Сергія Милинковича-Савича, а не через небажання вести співпрацю з росіянами.