Фінал трилогії тривав 10 раундів, допоки суддя не зупинив безжальне побиття Чісори. Дерек взагалі нічого не показав на ринг. Натомість для Тайсона Ф'юрі це було тренування з підвищеною відповідальністю. Чісора втретє програв "Циганському король" після поразок у 2011-му та 2014-му роках.

До теми "Головне – мотор, а не рама": Усик назвав можливу дату бою з Ф'юрі

Чісора: Було весело, я отримав насолоду

Після поєдинку боксери тепло обійнялись, та навіть поїли бургерів, уболівальники ж закликали Чісору закінчити кар'єру. Але 38-річний Дерек не збирається йти на пенсію, британець хоче провести ще декілька поєдинків.

Було весело, я отримав насолоду. І добре, що рефері зупинив бій, бо хочу мати можливість повернутися додому до своїх дітей. Кар'єру я не завершую, чекаю шансу провести ще кілька боїв,
– заявив Чісора.

Досвідчений боксер провів свій 46-й бій у професіоналах. Навіть після чотирьох поразок в останніх шести поєдинках Чісора не збирається йти з боксу.

Нагадаємо, що після поєдинку Тайсон закликав на ринг Усика, який спеціально приїхав у Лондон заради фіналу трилогії. Олександр вийшов до канатів та з іронічною посмішкою вислуховував одіозні заяви Ф'юрі.

Попереду може відбутись великий бій за абсолют Усик – Ф'юрі.