Перша медаль українських вільників

6 листопада українські вільники відкрили для себе відлік нагород для України. Данило Стасюк змагався за "бронзу" у ваговій категорії до 97 кілограмів.

До теми Українські борчині на характері здобули дві медалі чемпіонату світу у Сербії: відео

На шляху до бронзової сутички українець здобув дві впевнені перемоги над поляком (10:1) та іранцем (6:0). А вже у півфіналі зазнав поразки від представника Молдови (4:1).

У боротьбі за третє місце суперником Стасюка став борець із Угорщини. Український вільник переконливо повів у рахунку 4:0, віддавши супернику лише одне очко. У підсумку – 4:1 перемога українця. Данило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу до 23-х років.

Бронзова сутичка Стасюка: відео

  • В українській скарбничці ще точно буде одна медаль від вільників. У фінал вагової категорії до 86 кілограмів вийшов Мухаммед Алієв. Його суперником буде борець із Ірану.
  • Нагадаємо, що українські борчині тріумфували у Сербії. Українки здобули 7 нагород та посіли перше місце у загальному командному заліку змагань. Такий виступ став історичним для нашої країни. Чемпіонками світу стали Аліна Акобія-Грушина, Анастасія Лавренчук та Анастасія Альпєєва.