Андрій Лунін вийшов у стартовому складі та провів на полі увесь поєдинок. Український голкіпер пропустив 3 м'ячі, але крім цього відзначився 3-ма сейвами.

Лунін зумів протистояти Голанду

На 2-й хвилині матчу Манчестер Сіті приголомшив Реал, забивши швидкий гол. Сілва, замість навісу у штрафний, пробив у ближній кут воріт Луніна. До перерви "вершкові" оговталися і не лише зрівняли рахунок, але й вийшли вперед – 2:1. Другий тайм розпочався для Реалу невдало: МанСіті швидко забив два голи і знову вийшов вперед – 2:3. Проте "королівський клуб" не здався і зумів врятуватись від домашньої поразки.

Один із сейвів українець оформив, протистоявши удару зіркового футболіста з Норвегії, Ерлінга Голанда. Він намагався пробити з лівого боку зблизька до воріт, але Лунін зумів відбити удар однією рукою.

УЄФА відзначило цей сейв і опублікувало опитування, в якому вболівальники можуть обрати найкращий воротарський порятунок цього тижня.

Феєричний сейв Луніна: дивіться відео

За звання найкращого сейву Андрій Лунін змагатиметься з Яном Облаком (Атлетіко), Джанлуїджі Доннарумою (ПСЖ) та Грегорем Кобелем (Боруссія Дортмунд).

Нагадаємо, що матч-відповідь Манчестер Сіті – Реал відбудеться 17 квітня о 22:00 за київським часом. Команди розіграють між собою квиток до півфіналу Ліги чемпіонів.