Цього разу в список тих, кого відправлять на жорсткий карантин напередодні Australian Open, опинився і єдиний українець у чоловічій сітці змагань Сергій Стаховський. Цю інформацію він підтвердив у твіттері.

Варто побачити Вікно замість суперниці: оригінальне тренування Цуренко у номері готелю в Австралії – відео

Виявилося, що Стаховський був одним із пасажирів рейсу з Дохи до Мельбурна, в якого виявили коронавірус. Усіх пасажирів цього літака по прибутті до Австралії відправили на жорсткий карантин. Інфікованим виявився не тенісист.

За правилами жорсткого карантину, тенісисткам заборонено покидати готельний номер. Навіть для тренувань.

Варто додати, що рейс зі Стаховським став третім, на якому летіли тенісисти, який прибув до Мельбурна і де був виявлений коронавірус. Усіх, хто був на борту цих літаків, теж відправили на карантин. Серед них близько 70 тенісистів.

Два інші рейси – з Лос-Анджелеса та Абу-Дабі. На останньому летіти дві українські тенісистки Марта Костюк та Даяна Ястремська. І Їх теж відправили на жорсткий карантин.

Зважаючи, що тенісисткам доведеться два тижні пробути на жорсткому карантині без права покидати номер і можливості тренуватися, організатори шукають шляхи виходу з цієї ситуації. Серед варіантів – створення "бульбашки" всередині "бульбашки", коли ці тенісистки зможуть тренуватися лише між собою, не покидаючи готель. Відтак тенісисти з негативним тестом на коронавірус зможуть тренуватися. Але ймовірність того, що місцева влада підтримає таку пропозицію – мінімальна.