Ексросіянин: Це рішення організаторів та уряду – вони мають на це право

Тенісист досить нейтрально висловився про рішення Вімблдону. Він також не засудив дії Росії, саме цю країну він представляв до 2016 року.

Читайте також Легендарного тенісиста Беккера засудили до 2,5 років ув'язнення

Не хочу оцінювати, правильно це чи ні, але з радістю скажу те, що про це думаю. Це рішення організаторів та уряду – вони мають на це право,
– сказав Бублік.

Він також заявив, що "спорт не варто змішувати з політикою". Ексросіянин вважає, що таким чином організатори турніру обмежують вболівальників.

"Для мене спорт – це ще й засіб, щоб відволікатися від повсякденного життя, якщо можна так сказати, і ніякий спорт не повинен дуже змішуватися з політикою. Адже все полягає в тому, щоб сісти перед телеекраном з пивом та дивитися виступ улюбленого гравця чи команди. Погано, що вболівальників певною мірою обмежують.

У мене самого давно немає російського громадянства, тому що подвійне громадянство заборонено, і немає зв'язків із російською тенісною Федерацією. Я казахстанець і граю за цю країну вже шість років. Пишаюся тим, що представляю Казахстан у Кубку Девіса, на Азіатських та Олімпійських іграх", – додав тенісист.

Бублік до 2016-го представляв Росію, а згодом отримав громадянство Казахстану.