Шумахер: Це особливе поєднання

Мік Шумахер, син семиразового чемпіона світу Міхаеля Шумахера, розповів, що не відчуває тиск через досягнення свого батька у Формулі-1. За словами Міка, він хоче в майбутньому перейти у Ferrari.

Дивіться також Як маленький Мік Шумахер вперше сів за кермо зі своїм легендарним батьком: щемливе відео

Я б не назвав це тиском. Так, здорово мати можливість сказати, що я є частиною сім'ї Ferrari. Бути частиною всього цього. Зрозуміло, що з урахуванням історичних успіхів – коли люди говорять про союз Шумахера і Ferrari, – це дійсно особливе поєднання. І я сподіваюся, що в майбутньому зможу відродити цей союз,
– сказав Шумахер.

Мік розповів, що керівник Ferrari Маттіа Бінотто не ставив перед ним конкретних цілей, хоча гонщик і хоче довести, що гідний виступати за "Скудерію".

Окрім того, син Шумахера заявив, що ніколи не відчував, що відрізняється від інших гонщиків через своє прізвище.

"Зрозуміло, що я хочу довести те, що є відмінним гонщиком, хочу показати себе. У Ferrari завжди пильно стежили за моїми виступами і завжди надають мені допомогу в найрізноманітніших питаннях.

Я б не сказав, що відчуваю себе дивно через підвищену увагу, тиск, що я насправді чимось відрізняюся від інших гонщиків. Так, іноді преса може ставити мені специфічні питання і так далі. Але я ніколи не відчував, що відрізняюся від інших гонщиків", – резюмував Шумахер.

  • У 2020 році Мік став чемпіоном Формули-2. Шумахер проводить перший сезон у Формулі-1.
  • 22-річний Мік виступає за команду Haas, яка є найслабшою у сезоні-2021. Досі пілоти Haas не здобули жодного очка.