Начебто 54-річний хорватський спеціаліст може навіть працювати на чолі збірної України безкоштовно. Через те, що Славен Біліч повинен отримати орієнтовно 400 тисяч фунтів стерлінгів компенсації від свого колишнього клубу Вотфорда. А все через дострокове розірвання угоди з командою Чемпіоншипу.

До теми Титулований хорват може очолити збірну України: інсайдер назвав прізвище несподіваного кандидата

Спростування ейфорії після інсайду Романо

Біліч хоче якомога швидше повернутись до тренерської роботи та знайти собі нову команду або збірну. Тому питання зарплати тут відійде на дальній план.

Однак вже 4 квітня з'явилось одне зі спростувань інформації авторитетного інсайдера Фабріціо Романо. Наш український журналіст Михайло Співаковський вирішив дещо розставити крапки над "і" у питанні призначення Біліча на посаду тренера збірної України.

За його інформацією, Українська Асоціація футболу не контактувала із хорватським наставником.

"Романо написав про те, що Білич може розглядатися як кандидат на посаду головного тренера збірної України у тому випадку, якщо федерація ухвалить рішення про неминучу зміну. Зміні кого чи чого? Явно не Руслана Ротаня, бо він є тимчасовою кандидатурою", – сказав Співаковський.

Я читаю це між рядками – зміною курсу, який УАФ тримає на Сергія Реброва. Біліч не фігурує як план B чи С. Це поширена історія, коли хтось робить свідоме вкидання, щоб працевлаштувати людину. Наші джерела, близькі до УАФ, кажуть, що жодна людина з асоціації не контактувала з Білічем,
– пояснив ведучий "ТаТоТаке".

Нагадаємо, що тимчасово виконувачем обов'язків головного тренера збірної України є Руслан Ротань, який працює на три фронти. В УАФ сильно сподіваються, що влітку національну команду очолить Сергій Ребров, у якого закінчується контракт із Аль-Айном.

Наступний матч "синьо-жовті" у відборі на Євро-2024 проведуть 16 червня проти Північної Македонії. У першому турі українці без шансів поступились Англії на "Вемблі" 2:0.

Головне про тренерський досвід Славена Біліча

  • Свою тренерську кар'єру розпочав ще у 2001 році, коли очолив Хайдук. На чолі хорватського колективу пробув два роки та пішов керувати молодіжною збірною рідної країни.
  • Однак вже у 2006-му став головним тренером збірної Хорватії, з якою пропрацював 6 довгих років.
  • Далі у його кар'єрі була велика помилка. Біліч очолив московський Локомотив. У Росії Славен працював майже рік.
  • Також був тренером Бешикташа, Вест Хема, Аль-Іттіхада, Вест Бромвіча та Бейцзин Гоаня.
  • Останнім його клубом був англійський Вотфорд.
  • Із 7 березня 2023 року перебуває без роботи.
  • Найбільше за свою кар'єру Біліч провів матчів на чолі Вест Хема – 109 поєдинків у ролі головного тренера.