Славен Біліч готовий керувати збірною України безоплатно. Все через те, що хорватський коуч бажає чим швидше повернутись у тренерську діяльність.

Варте уваги Нашого цвіту по всьому світу: захисник бельгійського Брюгге може стати гравцем збірної України

Жертовний тренер

Потенційний наставник збірної України Славен Біліч з усіх сил намагається пришвидшити своє призначення на пост головного тренера "синьо-жовтих" замість тимчасового коуча Руслана Ротаня. Перемовини між хорватом та УАФ уже розпочалися та просуваються на позитивній ноті. Та найцікавіше у переговорах прозвучало саме зі сторони Білічі.

Хорватський коуч готовий працювати у збірній України безоплатно. Славен зазначив, що питання грошей для нього не є першочерговим, він бажає якнайшвидше повернутися у тренерську діяльність. До того ж, фахівець повинен отримати близько 400 тисяч фунтів стерлінгів компенсації від свого колишнього клубу Вотфорда за дострокове розірвання контракту. Тому у Біліча проблем з фінансами виникнути не має.

Кар'єра хорватського наставника

  • Біліч свого часу очолював низку клубів, такі як Хайдук, Бешикташ, російський Локомотив, Вест Хем. Вест Бромвіч, Вотфорд, китайський Бейцзін Гоань та саудівський Аль-Іттіхад.
  • Також Славен має досвід і у керівництві збірних, зокрема він керував молодіжною командою, а також національною командами Хорватії, з якою демонстрував достойну гру.