УАФ варто ширше розглядати можливі варіанти для майбутнього підсилення національної збірної України. Наших талантів вистачає по всьому світу, а от на наших теренах про них мало що відомо.

Варте уваги Оформив перший асист, скоро буде і перший гол за Челсі, – Мудрик годує фанатів обіцянками

Головне – бажання

Юний захисник розповів, що він готовий зіграти зі збірну України. Крістіан зазначив, що його батько родом із Закарпаття, а сам він часто гостював у бабусі та дідуся в Ужгороді. Захисник Серкль Брюгге додав, що з батьками він спілкується російською мовою, проте на примітивному рівні володіє і солов'їною.

Чи спілкувались зі мною щодо можливості грати за Україну? Ні. До мене особисто не зверталися. Якщо надійде пропозиція від УАФ, я відкритий до діалогу. Почути, що вони думають з цього приводу. Можливо про мене в Україні ще не знають. В мене всі опції на руках. Я грав Бельгію U-16, U-17, U-18. Дуже цим пишаюся. Хочеться і батька порадувати, якщо випаде нагода бути заграним за Україну, але спочатку все обдумати та обговорити з менеджером, як буде краще для мене,
– розповів Равич.

Кар'єра Крістіана Равича

  • Хлопець – вихованець бельгійського футболу. Спершу Крісітан виступав за Харелбек, а згодом і за юнацьку команду Брюгге, перед тим, як перейшов до Серкль Брюгге.
  • В поточному сезоні юнак провів 25 поєдинків за Серкль Брюгге, в яких відзначився двома забитим м'ячем.
  • Крістіан виступає на позиції центрального захисника, а Transfermarkt оцінює хлопця в 800 тисяч євро.
  • Його команда Серкль Брюгге посідає 10-е місце чемпіонату Бельгії, поки що не потрапляючи у єврокубкову зону.