Таку інформацію повідомив головний редактор сайту FCDnipro.com Олександр Скляр. Він провів власний стрім, де розповів про найближчі плани команди.

До теми: Скрипник залишається у "Зорі" попри відсутність на тренуванні? Гендиректор клубу дав відповідь

Михайленко залишається

За його словами, Михайленко продовжив контракт з клубом та залишиться у тренерському кріслі "Дніпра-1" до кінця сезону 2020/21.

Він підтвердив, що були чутки про Скрипника, але до підписання контракту справа не дійшла. Михайленко тренує дніпровський клуб ще з моменту його заснування. Він вивів клуб в УПЛ, який протягом трьох років зробив чудовий результат та вивів клуб з Другої ліги до претендента на єврокубкові поєдинки.

Трансферні цілі

Журналіст також розповів про трансферні плани команди. Він заявив, що контракт Довбика, який був куплений у "Мідтьюлланна", розрахований на три сезони. Сам футболіст щиро радіє поверненню у клуб з Дніпра.

Близький до підписання контракту також голкіпер "Львова" Богдан Сарнавський. Сторони практично вирішили всі формальності угоди футболіста. Сам гравець хоче перейти у "Дніпро-1", щоб допомогти команді поборотись за єврокубки.

  • Раніше на своїй сторінці у Facebook Youtube-шоу "ТаТоТаке" теж повідомляло, що Михайленко залишиться у посту головного тренера "Дніпра-1".
  • Начебто Михайленко буде звільнений, а замість нього призначать Віктора Скрипника.
  • Ситуація Скрипника не пов'язана з "Дніпром-1" і наставник може як піти, так і продовжити роботу.