На головному турнірі сезону вперше виступить Дарія Блашко. Також в заявку потрапили Юлія Джима, Олена Підгрушна і Валентина Семеренко. Їх стартові номери будуть оголошені пізніше.

Дивіться також: У Білорусі можуть відібрати право проведення чемпіонату світу з біатлону 2022

Таким чином, гонку пропустять Віта Семеренко і Анастасія Меркушина. Спринт відбудеться у суботу, 13 лютого. Початок – о 15:30.

Як пройшов чоловічий спринт

Перемогу в спринті несподівано здобув шведський біатлоніст Мартін Понсілуома. Він подолав спринт без жодного промаху на стрільбі, що й дозволило йому виграти "золото".

Срібну медаль здобув французький біатлоніст Сімон Дестьйо. Він, як і Понсілуома стріляв чисто, але програв шведу 11 секунд. Дестьйо всього на одну секунду випередив свого земляка Емільєна Жаклена. Останній з одним промахом програв Понсілуомі 12 секунд та виборов "бронзу".

Україну в спринті представляли четверо біатлоністів. На жаль, наші біатлоністи не змогли поборотися за нагороди або високі місця. На заваді цьому стала не надто вдала стрільба.