Перемогу в спринті несподівано здобув шведський біатлоніст Мартін Понсілуома. Він подолав спринт без жодного промаху на стрільбі, що й дозволило йому виграти "золото".

Не пропустіть Чемпіонат світу з біатлону-2021: де дивитися онлайн

Срібну медаль здобув французький біатлоніст Сімон Дестьйо. Він, як і Понсілуома стріляв чисто, але програв шведу 11 секунд.

Дестьйо всього на одну секунду випередив свого земляка Емільєна Жаклена. Останній з одним промахом програв Понсілуомі 12 секунд та виборов "бронзу".

Як виступили українці

Україну в спринті представляли четверо біатлоністів. На жаль, наші біатлоністи не змогли поборотися за нагороди або високі місця. На заваді цьому стала не надто вдала стрільба.

Найкращий час продемонстрував Артем Прима – 20-е місце. Він допустив одну помилку на першому вогневому рубежі та програв переможцю одну хвилину.

Капітан збірної України Дмитро Підручний попри два промахи він фінішував 23-м. Він програв Примі всього 4 секунди.

Найкраще з наших біатлоністів стріляв Богдан Цимбал, який подолав два вогневі рубежі без жодного промаху. Однак на дистанції Богдан програв конкурентам у швидкості. У підсумку Цимбал продемонстрував 30-й час.

Найгірше спринт подолав Антон Дудченко. Він допустив аж три промахи та фінішував 78-м.

Уже в неділю, 14 лютого, відбудеться чоловіча гонка за результатами спринту. Участь у ній візьмуть троє українців – Підручний, Прима та Цимбал.