Чемпіон UFC у легкій вазі Хабіб зумів за кар'єру поповнити свій бюджет чималою сумою грошей. про це повідомляє Sportekz.

Читайте також: Я – номер один у легкій вазі: Гейджі зробив зухвалу заяву після поразки від Хабіба

Заробіток Хабіба

За інформацією видання, заробіток у 10 мільйонів доларів не входять бонуси від телебачення та продажу платних телетрансляцій поєдинків за участь російського бійця.

Хабіб заробив ці гроші за останні сім років, коли у 2013 році вперше вийшов в октагон на бій. У перший рік в UFC Нурмагомедом отримав 10 тисяч доларів, а також ще таку ж суму за бій проти Камала Шалоруса з Ірландії.

За останній поєдинок проти Джастіна Гейджі гонорар Хабіба склав близько 3-х мільйонів доларів та ще 90 тисяч бонусів за спонсорські виплати (40 тисяч) та виступ вечора (50 тисяч). А от його суперник з Америки отримав у 5 разів менше – лише 600 тисяч доларів. Щоправда, ці суми не є остаточними. Спортсмени отримають ще гроші за відсоток від платних трансляцій поєдинку.

Хабіб – Гейджі: головне після бою

  • Росіянин здобув перемогу у другому період. Хабібу вдалося зробити трикутник, коли він ногами захопив голову суперника. Гейджі намагався вирватися з пастки, але зробити цього не вдалося. У підсумку американець здався – технічний нокаут.
  • Для Хабіба цей захист став третім, а перемога останньою у кар'єрі російського бійця. Відразу після звитяги Хабіб заявив, що завершує професійну кар'єру. Після бою переможець розплакався, віддаючи данину пам'яті своєму батькові Абдулманапу Нурмагомедову, який помер від коронавірусу 3 липня. За його словами, він пообіцяв матері, що цей бій буде останнім. Вона не хотіла, щоб Хабіб проводив бої без батька.
  • Нурмагомедов встановив рекорд в 29 перемог, не зазнавши жодної поразки.