35-річний Василь Ломаченко вдруге у своїй кар'єрі посперечається за всі пояси дивізіону. Суперник українця – непереможений американець Девін Хейні.

До теми Українські вболівальники побачать бій Ломаченко – Хейні: відео онлайн-трансляція поєдинку

Різниця в один мільйон

Не зважаючи на свій статус андердога, боксер з України отримає солідні гроші за бій проти американця. За інформацією ESPN, Ломаченко заробить 3 мільйони доларів за чемпіонський поєдинок. Це майже стільки ж, як українець отримав за свою попередню спробу стати абсолютом у 2020 році. Тоді Василь отримав 3,25 мільйона доларів. Це був найбільший заробіток Ломаченка в кар'єрі.

Хейні, який проведе бій в статусі чемпіона, отримає 4 мільйони доларів. Крім того, Девіну доведеться заплатити штраф за свою поведінку під час зважування. Тоді американець сильно штовхнув Ломаченка.

Повідомляється, що комісія навіть запросила другий медогляд претендента, щоб підтвердити дозвіл на бій. Медики були стурбовані, чи не наніс Хейні травму Ломаченку.

Проте Василь усіх заспокоїв, повідомивши, що з ним все в порядку. На думку Ломаченка, такою поведінкою Хейні показав свою слабкість.