10 травня в рамках чемпіонату U-19 Шахтар поступився Динамо з рахунком 1:2. Після поєдинку принципові суперники вирішили визначити сильнішого в кулачній бійці.

Читайте також Динамо вимагає санкцій: легенда Шахтаря вдарив 70-річного представника "біло-синіх"

Що спровокувало бійку між командами

Жодна зі сторін не бажає визнавати свою провину у ганебній поведінці. Ба більше, кожен підготував компромат на суперника.

Донецький Шахтар вирішив піти одразу з козирів та опублікував момент, який спровокував бійку. На відео голкіпер киян В'ячеслава Суркіса підбіг до трибун та приклав долоні до вух. Юні футболісти "гірників" не пробачили йому "жест Мессі" та почали його штовхати. Після цього на поле вибігли усі гравці та розпочали бійку.

Відео скандального моменту

Коротко про скандал на матчі Шахтар – Динамо

  • Нагадаємо, що спершу заступник генерального директора Динамо Сергій Мохник звинуватив тренера Шахтаря Олексія Бєліка у нападі на 70-річного керівника дитячо-юнацької школи "біло-синіх" Олександра Іщенка.
  • У відповідь Бєлік повідомив про неназваного представника Динамо, який вдарив 15-річного вихованця Академії "гірників".
  • У свою чергу голкіпер киян В'ячеслав Суркіс розповів, як протягом матчу на його адресу лунали образи з вуст дітей з академії Шахтаря.