Харлан: Я його дуже кохала

Харлан та Бойко одружилися у 2014. Після чотирьох років сумісного життя пара розлучилася.

Цікаво Приготувала олів'є, – Ольга Харлан про те, як святкувала Новий рік і Різдво в Італії

Я його дуже кохала, і він любив мене. Рідна людина мені була. Ми були разом 4 роки перед тим, як він мені зробив пропозицію. Я вже так цього чекала, тому що ми вже багато років разом, вже логічний кінець усьому цьому має бути таким,
– сказала фехтувальниця.

Утім проживши два роки у шлюбі Бойко вирішив поїхати на роботу до США, а Харлан покидати Україну не хотіла. Саме тоді коли подружжя було на відстані, Харлан зрозуміла, що хоче розлучитися з чоловіком.

"Коли ми не бачилися 7 місяців, я зрозуміла, що, швидше за все, це чужа людина мені вже. Він приїхав потім на тиждень і знову поїхав. Після мого дня народження, я сказала, що давай, напевно, не будемо поки що спілкуватися", – зазначила чемпіонка.

Після розлучення Харлан завела роман з італійським фехтувальником Луїджі Самеле.


Ольга Харлан з Луїджі Самеле / Фото instagram.com/olgakharlan

"Це було вже через декілька місяців, коли я розлучилася, після розмови з чоловіком. Я подумала — чому б ні, він добрий хлопець, поспілкуймося. І я зробила перший крок уперед. Ми переписувалися, але тільки в такій дружній атмосфері. Потім частіше ми почали спілкуватися. Я його ще лякала спочатку, тому що я активізувалась дуже швидко. Я не маю такого — я зараз не хочу стосунків, я хочу побути сама. Ні. Мені подобається людина — все. Він думав, що таким чином виходжу зі свого шлюбу. Хоча у мене було все щиро", – додала Ольга.

Кар'єра Ольги Харлан

  • Українська фехтувальниця – олімпійська чемпіонка 2008 року та срібна призерка Олімпійських ігор 2016 року, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 та 2016 років.
  • Харлан – шестиразова чемпіонка світу та восьмиразова чемпіонка Європи.
  • У Токіо Ольга зазнала невдачі. У першому ж поєдинку на Олімпійських іграх-2020 Харлан програла та припинила боротьбу за медалі.
  • Після поразки на Іграх вона опублікувала у своєму інстаграмі пост, де зазначила, що втомилася і відчула себе слабкою.
  • Фехтувальниця назвала Олімпійські ігри-2020 "екзаменом, який вона провалила". Після Токіо вона оголосила, що бере паузу, аби трохи пожити без спорту.