У суботу, 29 червня, пройдуть два матчі 1/8 фіналу Євро-2024. У стартовій грі дня чинні чемпіони Європи Італія поміряється силами зі Швейцарією, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Невиразна гра команди Спаллетті

Італійці слабко відіграли у групі та навіть були на межі вильоту з Євро. Врятував пізній гол Дзакканьї хорватам, завдяки якому "Скуадра Адзура" вирвала життєво необхідну нічию.

У матчі зі скромною Албанією перемога далась вкрай нелегко, а іспанцям чемпіони Європи програли майже без шансів. Тепер же на підопічних Спаллетті чекає черговий міцний суперник.

Швейцарці в групі на класі здолали Угорщину, а також мало не обіграли німців у останньому турі (1:1 з голом Фюллькруга в компенсований час). Як наслідок, підопічні Якіна фінішували другими у квартеті.

Через перебір жовтих карток швейцарці втратили на 1/8 фіналу правого вінгера Відмера. Через аналогічну проблему не зіграє і основний центрбек Італії Калафіорі. Також під питанням участь Закарії та Цубера у швейцарців.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Швейцарія – Італія користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 19:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Швейцарія – Італія. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ШВЕЙЦАРІЯ – ІТАЛІЯ 2:0

Голи: Фройлер, 37, Варгас, 47.

Швейцарія: Зоммер – Аканджі, Шер, Родрігес – Рідер, Джака, Фройлер, Ебішер – Варгас, Емболо – Ндоє.

Італія: Доннарумма – Ді Лоренцо, Бастоні, Манчіні, Дарміан – Фаджолі, Крістанте, Барелла – Ель-Шаараві, К'єза – Скамакка.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток! На Євро буде новий чемпіон, Італія склала зброю в 1/8 фіналу. Швейцарія йде далі та зійдеться у чвертьфіналі проти Англії або Словаччини.

90+1 хвилина

Штеффен вийшов замість Ебішера.

90 хвилина

Суддя додав дві хвилини.

87 хвилина

Фраттезі вийшов замість Фаджолі.

86 хвилина

Удар відчаю від Пеллегріні. Сильно вище воріт.

84 хвилина

Цубер отримав змогу пробити з дуже гострого кута, але м'яч пролетів вздовж лицевої лінії.

82 хвилина

Швейцарія впевнено стримує атакувальні спроби італійців. Чемпіони Європи однією ногою вже вдома.

79 хвилина

Неточний дальній удар Фройлера злету.

77 хвилина

У Швейцарії також дві зміни. Сьєрро та Дуа вийшли замість Емболо та Ндоє.

75 хвилина

Дві заміни від Спаллетті. Камб'ясо та Пеллегріні вийшли, Крістанте та Дарміан пішли відпочивати.

74 хвилина

Крутий шанс у Скамакки! Після пасу з глибини Ретегі скинув на Джанлуку і той з близької відстані поцілив у стійку.

73 хвилина

Цубер та Стергіу вийшли замість Варгаса та Рідера.

70 хвилина

Італія контролює м'яч, але суперник впевнено відбивається.

66 хвилина

Ндоє спробував пробити через себе після подачі. Невдало.

64 хвилина

Ретегі виходить замість Барелли у Італії.

63 хвилина

Фаджолі непогано вирізав пас на Скамакку, але форвард не зрозумів задум.

60 хвилина

Неточний дальній постріл від Ндоє.

58 хвилина

Манчіні отримав жовту картку за грубий фол.

53 хвилина

Шер ледь не подарував супернику гол. М'яч від захисника Ньюкасла пострапив у стійку.

50 хвилина

Італія отримала право на штрафний, але захист Швейцарії на висоті.

47 хвилина

ГОООООЛ!!! Швейцарія подвоює рахунок! Варгасу вдався шедевральний удар з гострого кута у дальню "дев'ятку". 2:0

Відео голу:

46 хвилина

У перерві Дзакканьї змінив Ель-Шаараві.

Початок другого тайму

Гра поновлена!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Швейцарія домінує та мінімально веде в рахунку. Італії потрібні кардинальні зміни, щоб переломити хід гри.

45+1 хвилина

Який класний удар Рідера зі штрафного! Доннарумма у красивому стрибку виконав сейв.

45 хвилина

Три хвилини додав суддя.

44 хвилина

Ель-Шаараві грубо зіграв проти Шера та отримав попередження.

43 хвилина

Повернувся Ді Лоренцо у гру.

42 хвилина

Ді Лоренцо на газоні. Правий захисник невдало ступив на ногу та підвернув гомілкостоп.

37 хвилина

ГООООООЛ!!! Швейцарія таки виходить вперед! Варгас знайшов прострілом у карному майданчику суперника Фройлера. Хавбек прийняв м'яч та з другого дотику розстріляв ворота Доннарумми. 1:0

Відео голу:

35 хвилина

Жовта картка для Барелли за зрив контратаки. Ніколо відверто звалив Рідера.

32 хвилина

Потужний дальній постріл від Родрігеса. Суттєво вище воріт.

29 хвилина

Ндоє зряче прострілював вздовж лицевої лінії. Ніхто з партнерів не встиг замкнути передачу.

27 хвилина

Італія відповідає супермоментом! К'єза увійшов у карний майданчик швейцарців, прибрав суперника та пробив низом. Аканджі врятував вже майже порожні ворота.

25 хвилина

Який сейв від Доннарумми! Ебішер вивів Емболо сам на сам із кіпером і воротар ПСЖ відбив удар Бреля.

23 хвилина

Рідер мав відмінну нагоду для удару, але вирішив відпасувати на партнера. Той його не зрозумів.

20 хвилина

Хитре закидання від Барелли зі стандарту на Ді Лоренцо. Втім захисник Наполі не спіймав м'яч на ногу.

17 хвилина

Італія отримала право на кутовий, але К'єза занадто високо та сильно виконав подачу.

15 хвилина

Італія включилась у жорстку боротьбу в центрі поля. Кілька фолів на межі від "Скуадри Адзури".

11 хвилина

Непоганий простріл від швейцарців. Захист суперника розібрався у ситуації.

9 хвилина

Швейцарія володіє ініціативою, але справжньої гостроти біля воріт Доннарумми немає.

5 хвилина

Тепер вже Варгас робив подачу, але Бастоні був першим на м'ячі.

3 хвилина

Ебішер навішував з флангу, але захист Італії виграв верхову боротьбу.

Початок матчу

Гра стартувала!

Команди вже на полі!

Швейцарія - Італія на Євро

На чемпіонатах Європи команди перетинались лише раз. На минулому Євро-2020 в групі Італія розгромила суперника з рахунком 3:0. Голи забивали гравці, які навіть не поїхали на Євро-2024 – двічі Мануель Локателлі та один Чіро Іммобіле.