Швед став дворазовим олімпійським чемпіоном

25-річний Нільс ван дер Пул 11-го лютого переміг на дистанції 10 000 метрів, повідомляє 24 канал. Шведський ковзаняр поступово нарощував перевагу над суперниками.

Варте уваги Українка Джима через промах втратила медаль Олімпіади

На половині дистанції його перевага над найближчим переслідувачем складала 4 секунди. А вже на фініші він "привіз" представнику Нідерландів Патріку Русту понад 13 секунд.

Нільс ван дер Пул продемонстрував результат 12.30,74 і встановив новий світовий рекорд. Цікаво, що попередній світовий рекорд також належав шведу. Він покращив його на дві секунди.

Дивіться відео виступу Нільса ван дер Пула

Результати ковзанярського спорту (чоловіки, 10 000 метрів)

1. Нільс ван дер Пул (Швеція) – 12.30,74
2. Патрік Руст (Нідерланди) 13,85
3. Давіде Гьотто (Італія) +15,24

Світові рекорди на Олімпіаді-2022

• На Олімпійських іграх-2022 рекорд ван дер Пула став уже третім світовим. Інші два було встановлено у фігурному катанні.
  • Перший рекорд у Пекіні було встановлено у командних змаганнях. Це зробили китайці Суй Веньцзін та Хань Цун у короткій програмі спортивних пар.
  • Другий світовий рекорд на пекінській Олімпіаді належить американському фігуристу Нейтану Чену.
  • Олімпійський чемпіон набрав найкращі бали в історії в чоловічому одиночному катанні.