Самуельссон прокоментував рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) відсторонити Росію від всіх міжнародних змагань на два роки. Про це повідомляє Матч ТВ.

Дізнайтесь більше Росію офіційно відсторонили від Олімпіади

Самуельссон вважає, що російський прапор не повинен майоріти на етапах Кубка світу з біатлону.

Досить-таки дивне рішення CAS. Якщо забороняти виступати без прапора і гімну на Олімпійських іграх, то треба це робити і на етапах Кубка світу. В чому різниця?,
– сказав швед.

Також Самуельссон вважає, що російській біатлоністи Олександр Логінов і Катерина Глазиріна не повинні виступати. Логінов та Глазиріна були спіймані на допінгу. Олександр своє покарання відбув.


Великі турніри, де не буде російського прапора / Інфографіка 24 каналу

Чому Росію відсторонили від великих змагань

Наприкінці 2019 року WADA позбавила Росію права брати участь у міжнародних змаганнях протягом наступних чотирьох років.

У такий спосіб Росію покарали за махінації з допінгом. Росія подала апеляцію на рішення WADA у CAS, де 17 грудня 2020 року вирішили відсторонити росіян на два роки.

Це цікаво Путіну заборонили відвідувати чемпіонати світу та Олімпійські ігри

Санкції торкнуться літніх Олімпійських ігор-2020 в Токіо, що пройдуть у 2021 році та зимових Ігор-2022 у Пекіні. Там російська символіка буде заборонена.

Також не буде російського триколору і на чемпіонаті світу з футболу у 2022 році. РУСАДА для відновлення свого статусу має заплатити WADA внесок у розмірі 1,27 мільйона доларів.