Позиція Шведа

Мар'ян Швед підбив підсумки свого сезону у Бельгії. Футболіст залишився задоволений грою у Мехелені, де знову отримав ігрову практику та впевненість у своїх силах.

Читайте також Гравці FAVBET вірять у перемогу Франції на Євро-2020

Швед отримав шанс, якому йому не давав тренерський штаб Селтіка. Тепер гравець повинен повернутись у Шотландію через завершення орендної угоди з бельгійцями. Контракт Мар'яна з шотландською командою розрахований ще до кінця червня 2023 року.

Моя оренда закінчується і мені б хотілося залишитися грати у Мехелені. Я відчуваю довіру тренера і впевненість в своїх силах. А без довіри жоден футболіст не може грати,
– сказав Швед.

Футболіст своєю грою намагається привернути уваги тренерського штабу збірної України. Але для цього потрібно продовжувати мати постійну ігрову практику і робити результативні дії.

  • Спеціалізований портал Transfermarkt оцінює вартість Шведа у 1 мільйон євро. У минулому сезоні провів 24 матчі в усіх турнірах за бельгійців, у яких відзначився 5 голами та 3 асистами.
  • Футболіст щиро зізнався, що перехід у Селтік став помилкою у його кар'єрі. Водночас крім шотландців Мар'яном цікавився бельгійський Гент, який пропонував більш привабливі умови, але Швед обрав Шотландію.
  • Мехелен хоче зберегти Шведа у складі ще мінімум на сезон. Однак у клубі занепокоєні, що перемовини з шотландцями дійдуть у глухий кут.