Шумахер-молодший повторив легендарний обгін свого батька: відео

29 вересня 2020, 12:06

Мік Шумахер, син семиразового чемпіона світу Формули-1 Міхаеля Шумахера, виконав славетний обгін свого батька. Цей обгін став переможним для молодого Шумахера.

У першій своїй гонці на гран-прі у Сочі (Росія) Мік Шумахер став переможцем змагань. На одному з поворотів Мік зробив обгін, який любив виконувати Міхаель Шумахер, пише 24 канал.

Варто прочитати: Швейцарський лікар зробив невтішний прогноз про стан Міхаеля Шумахера

Другим став Юкі Цунода. який представляє Карлін. Трійку лідерів замкнув Каллум Айлот на Віртуозі.

Цей обгін став переможним для пілота. Його батько виконав такий маневр на Хуана-Монтою в рамках гран-прі Австралії у 2002 році.

Що відомо про Міка Шумахера

• 21-річний німецький автогонщик, чемпіон європейської Формули-3 у 2018 році. Виступає в чемпіонаті Формули-2 за команду Prema.
  • В Ошерслебені у своїй першій гонці був визнаний найкращим новачком, а вже у третій гонці посів 3 місце, це був перший подіум для німецького пілота
  • У 2015 році здобув ще два призові місця, що дозволило йому підійнятись на високе 10 місце.
  • 5-го вересня Шумахер вдруге у кар'єрі виграв гран-прі Формули-2. Шумахер відсвяткував перемогу в Італії, стартувавши 7-м. Німцю пророкують швидкий перехід у Формулу-1.
  • Мік Шумахер вже встиг випробувати болід, на якому його батько востаннє став чемпіоном світу. 13-го вересня Мік Шумахер у виставковому заїзді проїхався на трасі "Муджело" в Італії.