За словами професора, Шумахер може перебувати у вегетативному стані. Його слова цитує RMC Sport.

Дивіться також Продовжує відновлення: нові подробиці стану здоров'я Міхаеля Шумахера

"Думаю, Міхаель знаходиться у вегетативному стані – він прокинувся, але не відповідає. Він дихає, серце б'ється. Ймовірно, він може сідати і робити з чужою допомогою маленькі кроки, але не більше. Вважаю, це його максимум. Думаю, немає шансів побачити його таким, яким він був до аварії", – сказав Рідерер в інтерв'ю для документального фільму "Міхаель Шумахер: в пошуках правди".

Що відомо про травму Міхаеля Шумахера

  • У грудні 2013 року Шумахер отримав серйозну черепно-мозкову травму під час катання на лижах в французьких Альпах, після чого впав у кому. Йому провели кілька операцій, але гонщик після пошкодження ще жодного разу не показувався на публіці.
  • Влітку 2014 року німецький гонщик прийшов до тями, після чого продовжив курс реабілітації у власному будинку на березі Женевського озера.
  • Сім'я і оточення Шумахера вкрай рідко розповідають про його стан, лише уточнюючи, що не варто чекати швидкого одужання. Дружина гонщика Корінна Шумахер взяла на себе керівництво процесом відновлення і ретельно оберігає його від уваги преси.
  • На початку червня 2020 року повідомили, що Міхаель Шумахер найближчим часом перенесе нову експериментальну операцію, спрямовану на відновлення нервової системи спортсмена