Про це повідомив народний депутат України Олексій Гончаренко. Національний олімпійський комітет України очистився від непотрібних людей.

До теми Шевченко може повернутись у НОК після скандалу з Шуфричем та Суркісом, – Гутцайт

Гончаренко: Геть ОПЗЖ звідусіль

Суркіса та Шуфрича тільки що виключили з Національного олімпійського комітету України. Геть опзж звідусіль!,
– написав Гончаренко.

Нагадаємо, що скандальна історія розгорнулась навколо Григорія Суркіса та Нестора Шуфрича, які зберегли свої місця у складі НОК після виборів нового президента олімпійського комітету.

Скандальна історія з присутність Шуфрича та Суркіса у НОК

  • 17 листопада відбулись вибори нового президента НОК України. На цю посаду було тріо кандидатів, але головними претендентами були олімпійський чемпіон із греко-римської боротьби та депутат Жан Беленюк та чинний міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт. Перемогу здобув якраз другий.
  • Навколо самих виборів виникло чимало скандалів. Багато хто розкритикував обрання нового очільника, які були дуже дивними. Спершу це були оди, які співали Сергію Бубці, який у статусі біженця втік із України після 24 лютого, а далі було вимкнення світла та переобрання у склад членів НОК Нестора Шуфрича та Григорія Суркіса.
  • Через їх присутність своє членство припинили – Андрій Шевченко, Андрій Павелко, Євген Пронін, відставки яких вже офіційно прийняли. Суспільство обурилось присутністю колишніх представників проросійської партії ОПЗЖ в організації.
  • Новоспечений очільник НОК Гутцайт взявся коментувати справу навколо появи Шуфрича та Суркіса.
  • Згодом з'явилась інформація, що обидві скандальні особи покинуть НОК.