У матчі Штурм – Динамо визначатиметься команда, яка зіграє у плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Для цього Динамо достатньо не програти супернику на його полі – влаштує як перемога, так і нічия. Все через те, що в першому матчі між командами, Динамо мінімально перемогло Штурм. Все завдяки голу Олександра Караваєва.

Варте уваги З мріями про наступний раунд: анонс матчу-відповіді Штурм – Динамо у Лізі чемпіонів

Перед початком матчу стали відомі склади команди на цю гру.

Динамо: Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Шапаренко, Циганков, Буяльський, Шепелєв, Бєсєдін.
Запасні: Нещерет, Бойко, Вівчаренко, Боль, Бурда, Тимчик, Кравченко, Караваєв, Яцик, Андрієвський, Гармаш, Ванат.

Штурм: Зібенхандль, Газібеговіч, Аффенгрубер, Вютріх, Данте, Станкович, Хірлендер, Хорват, Прасс, Саркарія, Гейлунд.

В Динамо варто відзначити те, що до стартового складу повернувся Віктор Циганков. Він пропустив попередній матч між командами, хоча теж був в стартовому складі перед грою. Але на передматчевій розминці футболіст відчув дискомфорт у привідному м'язі, тож його довелося замінити на Караваєва. І саме Караваєв забив єдиний гол в цьому матчі, який і приніс перемогу Динамо.

Ще одна заміна в порівнянні з попереднім матчем – місце центрального захисника замість Дениса Попова посів Олександр Сирота. Попова навіть немає в заявці на гру, хоча до Австрії з командою він відправився.

Онлайн-трансляція матчу Штурм – Динамо

Команди вже не полі. Футболісти привітали один одного. Штурм цей матч проведе в домашній формі – в чорно-білу смужку. Динамівці будуть у гостьовій формі – темно-синій.

1'. Матч розпочався.

1'. Гра стартувала одразу з моменту в гравців австрійської команди. Але без особливої небезпеки.

3'. Грубо зіграли проти Шапаренка. Футболіст на полі. Але він може продовжити гру.

5'. Який момент в Шапаренка! Циганков отримав пас на хід по флангу. Він дістався до м'яча майже на краю поле, після чого зробив простріл у штрафний майданчик, куди набігав Шапаренко. Удар в дотик, але вище воріт.

9'. Перший кутовий у матчі – на користь Штурму.

10'. Затяжна атака Штурму, під час якої Бущан у стрибку кулаками був змущений вибивати м'яч. Після чергового навісу у свої володіння, воротар Динамо забрав м'яч до рук.

11'. Станкович отримав жовту картку – зіграв грубо проти Циганкова.

15'. Атака Динамо так і не закінчилася ударом. Циганков намагався провести комбінацію з Бєсєдіним, але в останній момент через помилку м'яч докотився до голкіпера суперників.

16'. Динамо мало не забило гол у власні ворота, коли Сирота віддав невдалий пас назад на Бущана. Голкіпер лише в останній момент вибив м'яч з лінії воріт.

18'. Черговий небезпечний момент біля воріт Динамо. Але після прострілу з лівого флангу м'яч так і не зуміли відправити у ворота Бущана.

18'. А от і відповідь Динамо. Циганков вирішив пробити з лінії штрафного майданчика. Але в руки голкіперу.

20'. Що коїться біля воріт Динамо?! Бущан менше, аніж за хвилину, двічі врятував команду. Перший раз він вчасно вийшов на перехоплення, і ногами відбив удар. А після цього вже у стрибку діставав м'яч, що летів під перекладину після удару Хірлендера.

27'. Гол у ворота Динамо. Помилка в центрі поля, а за нею і не надто вдала гра поблизу власних воріт призвела до гола у ворота Бущана. Відзначився Гейлунд.

33'. Ех, який момент змарнував Буяльський! Циганков зробив йому скидання у воротарський майданчик, де Буяльський пробивав головою. Але пробити повз голкіпера у ворота не зумів.

34'. Ще один момент у Буяльського. Цього разу він пробивав ногою після прострілу. Але і цього разу не влучив у рамку воріт.

38'. В останній момент Вютріх вибив м'яч після прострілу Дубінчака на Бєсєдіна. Там залишалося лише в дотик відправити м'яч у ворота.

40'. Бущан вкотре рятує Динамо від пропущеного голу. Цього разу – після удару Хірлендера у нижній кут воріт.

44'. Бущан вкотре висловлює претензії до партнерів. І є за що. Черговий дальній удар по воротах Динамо – від Прасса. Але дещо вище перекладини.

45'. Кінець першого тайму. Арбітр вирішив не компенсовувати жодної хвилини.

46'. Другий тайм розпочався.

46'. Хірлендер у боротьбі з Шепелєвим міг отримати травму. Медики надають йому допомогу на полі.

49'. Буяльський перед штрафним майданчиком віддав пас на Дубінчака. Але у захисника нічого не вдалося – ні простріл, ні удар. Момент втрачено.

53'. Пресинг гравців Штурму після втрати дає результат – Станкович пробивав під перекладину, але пробив дещо вище.

54'. Перший кутовий в матчі для Динамо. Після його розіграшу був навіс у штрафний майданчик, але суперникам вдалося винести м'яч.

56'. Динамо заробило штрафний – Данте збив Кендзьору майже на куті штрафного майданчика. Шапаренко зі стандарту скинув під удар Циганкову, Віктор пробив низом, але голкіпер з ним впорався.

63'. Удар в площину воріт Динамо – Бущан без проблем впіймав м'яч. Після цього ще один постріл – цього разу голкіпер відбив м'яч перед собою. І лише в останній момент м'яч вибили зі штрафного.

67'. Атака Динамо. М'яч скинули під удар Дубінчаку, але його спробу заблокували. Тож голкіпер без проблем впіймав м'яч.

71'. Подвійна заміна в Динамо. Караваєв вийшов замість Кендзьори, а Вівчаренко змінив Дубінчака. Обох крайніх захисників зняв з гри тренер киян Мірча Луческу.

75'. Тренер Штурму зняв автора єдиного голу з гри – замість Гейлунд вийшов Любич.

76'. Луческу теж вирішив змінити форварда – Ванат замінив Бєсєдіна.

У паралельному матчі Бенфіка перемогла Мідтьюлланн і на виїзді, і тепер очікує, з ким зіграє в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів. Роман Яремчук в цьому матчі вийшов на заміну і відзначився результативним пасом.

81'. А от і "важка артилерія" в Динамо – на поле виходить Гармаш. Він замінив Шепелєва.

83'. Проти Буяльського двічі сфолили під час однієї атаки. Після другого фолу гравець вже не зумів втриматися на ногах.

84'. Ланг виходить на поле замість Хорвата.

84'. Буяльський пробивав зі штрафного – повз ворота.

86'. Вболівальники на трибунах висловлюють свою підтримку українській армії – лунає "ЗСУ! ЗСУ! ЗСУ!"

87'. Буяльський отримав пас у штрафний та пробивав з гострого кута – вище.

90'. Арбітр компенсував чотири хвилини.

90+2'. Перекладина! Поперечка воріт врятувала Штурм від пропущеного голу. Гармаш головою пробивав після подачі з кутового, але влучив у каркас. А вже після Гармаш намагався пробити й в падінні через себе, але невдало підсковзнувся.

90+4'. Штовханина на полі. Газібегович грубо зіграв проти Вівчаренка. Через це і виникла сутичка. Сидорчук отримав попередження за це. Зі сторони Штурму попередження отримали Газібегович та Саркарія.

90+4. Кінець основного часу. Нас очікує додатковий час, щоб визначити переможця пари.

91'. Перший екстратайм стартував. Штурм розвів м'яч з центру поля.

93'. Гармаш дуже заведений у цьому матчі. Не згідний з рішенням арбітра, і за свої суперечки отримує жовту картку.

94'. Гармаш на газоні. Зіштовхнувся зі Станковичем. Сфолити проти українця, але арбітр зафіксував порушення зі сторони саме Гармаша.

97'. ВІВЧАРЕНКО!!!! ГОЛ!!!! ГОЛ!!!!! ГООООООООЛ!!!!! Циганков зробив закидання за спини захисників у штрафний майданчик. А там м'яч приймає Вівчаренко. Хоч і не надто вдало, але зумів обробити та пробити повз голкіпера. Динамо зрівнює рахунок. 1:1!

99'. Гармаша знімають з гри. Він, накульгуючи, покидав поле. Замість нього вийшов Андрієвський.

100'. Караваєв отримав жовту картку. Грубо зіграв.

103'. У Штурму одразу потрійна заміна. На поле вийшли Шнегг, Демаку та Фусейні, які замінили Данта, Хірлендера та Станковича відповідно.

105+1'. Штурм залишається у меншості. Саркарія грубо зіграв, за що отримав жовту картку. Вона стала для нього другою у матчі, тож він побачив і червону картку.

105+2'. Ванат отримав жовту картку.

105+3'. "Карткопад" продовжується. Цього разу Вютріх отримав попередження, коли збив Караваєва, який проривався у штрафний майданчик. Небезпечний штрафний, але м'яч полетів вище воріт.

105+3'. Перший екстратайм закінчився.

106'. Другий екстратайм розпочався

111'. Чергова жовта картка в цьому матчі – Прасс.

112'. ЦИГАНКОВ!!!! ГОЛ!!!! ГОЛ!!!! ГООООООЛ!!!!! Кияни відібрали м'яч на чужій половині поля. Ванат обігрався з Андрієвським. після чого віддав пас на Буяльського. Той вирішив не пробивати, хоча перебував по центру воріт, а віддав праворуч на Циганкова. А вже Віктор пробив у кут воріт повз голкіпера. Динамо виходить вперед в рахунку – 2:1.

115'. Ланг небезпечно пробивав, коли до нього м'яч відлетів після подачі з кутового. Цілив у верхній кут воріт, але не влучив.

116'. Жовта картка для Циганкова.

120'+1. Демаку отримав жовту картку.

120+2. Все! Фінальний свисток. Динамо перемагає та виходить в плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів!!! А там зіграє з Бенфікою!