У неділю, 23 червня, на Євро-2024 відбудуться матчі останнього туру в групі А. Один із них пройде у Штутгарті, де зійдуться Шотландія та Угорщина, пише 24 Канал.

До теми Чемпіонат Європи з футболу 2024: календар і результати матчів

Хтось точно поїде додому

Як і очікувалось, шотландці та угорці стали головними аутсайдерами квартету А. Перед останнім туром лише "тартанова армія" набрала одне очко в бою зі Швейцарією.

Втім формат Євро дозволяє вийти у плей-оф навіть з третього місця, що робить цю гру дуже важливою. Переможець пари з високою долею ймовірності зможе потрапити в 1/8 фіналу з третьої сходинки.

А ось нічия, скоріш за все, залишить обидві збірні поза Євро. Третьою в групі тоді буде Шотландія, але з двома балами та різницею голів -4 шансів на вихід у плей-оф майже немає. Тому битва обіцяє бути гарячою та безкомпромісною.

Попри відсутність очок Угорщина періодично показувала достойну гру у перших матчах. Додають мадярам шансів і проблеми Шотландії в обороні. Кларк не зможе розраховувати на Портеуса та Тірні, які на початку Євро були основними центрбеками.

Де дивитися матч

Дивитися онлайн матч Шотландія – Угорщина користувачі інтернету зможуть на ОТТ-платформі Megogo. Початок зустрічі – о 22:00 за київським часом. За півтори години до гри транслятор розпочне передматчеву студію з експертами.

Телеглядачі ж зможуть побачити гру наживо на регіональних каналах Суспільного. Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію матчу Шотландія – Угорщина. Тут також будуть опубліковані всі голи зустрічі, а також повний відеоогляд гри після закінчення.

ШОТЛАНДІЯ – УГОРЩИНА 0:1

Гол: Чобот, 90+10.

ШОТЛАНДІЯ: Ганн – Ралстон, Гендрі, Маккенна, Генлі, Робертсон – Гілмор, Макгрегор, Мактоміней – Макгінн, Адамс.

УГОРЩИНА: Гулачі – Болла, Ботка, Орбан, Дардаї, Керкез – Стайлз, Шафер, Собослаї – Шаллаї, Варга.

Відеоогляд матчу

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Угорщина на жилах вириває перемогу над шотландцями та застрибує на третю сходинку. Тепер команда Марко Россі чекатиме завершення ігор в інших групах, щоб дізнатися, чи стане вона учасником плей-оф. Шотландія ж відправляється додому.

90+10 хвилина

ГООООООЛ. Угорщина у контратаці таки забиває рятівний м'яч. Шаллаї запустили по флангу, той прострілив у центр і Чобот точно замкнув. 0:1

90+9 хвилина

Генлі пробивав із дуже вдалої позиції, проте Гулачі виконав класний сейв.

90+7 хвилина

Який шанс у Мактомінея! Скотт замикав простріл з флангу, але м'яч полетів вище воріт.

90+5 хвилина

Собослаї небезпечно подавав, але Ганн рятує шотландців.

Відео моторошного епізоду із Барнабашем Варгою:

90+2 хвилина

Чобот потрапляє у каркас! Угорець вийшов майже сам на сам, але відправив снаряд у дальню стійку.

90 хвилина

Суддя додав аж 10 хвилин.

89 хвилина

У шотландців Морган вийшов замість Робертсона.

88 хвилина

Болла та Керкез поступаються місцем на полі Чоботу та Жолту Надю.

86 хвилина

Невдала подача угорців з флангу.

83 хвилина

Ще заміни у Шотландії. Крісті вийшов замість Ралстона, а Маклін – замість Гілмора.

80 хвилина

Армстронг забіг у карний майданчик Угорщини, але Орбан зіграв корпусом проти шотландця. Суддя вирішив не ставити пенальті.

78 хвилина

Макгінн та Адамс залишили поле. Замість них вийшли Шенкленд та Армстронг.

75 хвилина

Дві заміни у Угорщини. Замість Варги та Дардаї вийшли Салаї та Адам.

74 хвилина

Варгу під завісами увозять на каталці… Поки незрозуміло, у якому стані форвард. Але гра буде продовжена.

71 хвилина

Воротар вже піднявся на ноги. А ось із Варгою щось серйозне… Всі гравці обступили Барнабаша, швидка допомога на місці.

69 хвилина

Дуже жорстке зіткнення між Ганном та Варгою під час подачі у карний майданчик. Гравцям надається термінова допомога.

65 хвилина

Дардаї головою замикав подачу від Болли, але вище воріт.

61 хвилина

Перша заміна у мадяр. Адам Надь змінив Каллума Стайлза.

57 хвилина

Шаллаї був на ударній позиції, але на шляху м'яча став Маккенна.

54 хвилина

Перший удар від Шотландії. Адамс пробив з далекої відстані вище воріт.

51 хвилина

Мактоміней пішов прямою ногою в Дардаї та отримав жовту картку. Якщо Шотландія пройде в 1/8 фіналу, Скотт пропустить цю гру.

49 хвилина

Ганн ногою парирував нескладний удар від Шаллаї.

Початок другого тайму

Команди знову на полі. Продовжуємо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Боротьби багато, моментів мало. Як наслідок – 0:0. Відпочиваємо.

45+1 хвилина

Потужний дальній постріл від Собослаї. Вище воріт.

45 хвилина

Суддя додав одну хвилину.

44 хвилина

Шафер полетів у зіткнення на Гендрі та отримав попередження.

42 хвилина

Момент у Угорщини! Орбан відгукнувся на подачу Собослаї зі штрафного, але впритул пробив головою вище.

37 хвилина

Шаллаї відважився на дальній постріл. Вище воріт.

34 хвилина

Угорці забрали м'яч до своїх ніг, але атаки свої будують подачами та прострілами.

30 хвилина

Угорщина отримала право на кутовий, але після подачі Шотландія винесла м'яч.

27 хвилина

Орбан скосив на фланзі Макгінна та отримав попередження.

22 хвилина

Авантюрний удар Макгінна ні до чого не призвів. Дуже неточно.

20 хвилина

Грубий підкат Стайлза під Макгінна. Жовта картка угорцю.

18 хвилина

Невдала подача Собослаї зі штрафного. Ганн перший на м'ячі.

13 хвилина

Поки матч без моментів. Шотландія володіє м'ячем, але угорці і не проти.

9 хвилина

Болла відважився на дальній постріл. Воротар Шотландії парирував удар.

4 хвилина

Шотландія невдало подала зі стандарту. Генлі порушив правила у чужому майданчику.

22:03, 23 червня

Початок матчу

Стартовий свисток пролунав. Поїхали!

Команди вже вийшли на поле арени у Штутгарті.

Турнірне становище у групі А

Історія зустрічей

Шотландія та Угорщина провели 9 очних матчів в історії (всі – товариські). Мінімальна перевага на боці наших сусідів: