Вписав ім'я в історію: Щенсни – третій воротар, який відбив два пенальті на ЧС

1 грудня 2022, 00:10

Воротар збірної Польщі Войцех Щенсни став справжнім героєм поєдинку проти Аргентини. Наприкінці першого тайму голкіпер врятував свою команду від неминучого голу.

Збірна Польщі програла матч третього туру ЧС-2022 Аргентині (0:2), але вийшла до 1/8 фіналу завдяки кращій різниці м'ячів.

Детальніше Хто вийшов в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2022 в Катарі

В цьому є велика заслуга голкіпера "Кадри" Войцеха Щенсни. У першому таймі поляк ловив все, що летіло у ствір воріт. На 39-й хвилині матчу воротар Ювентуса створив справжній подвиг, відбивши пенальті від Ліонеля Мессі.

Войцех Щенсни відбив пенальті від Мессі / twitter.com/fifaworldcup

Це вже другій одинадцятиметровий на ЧС, який взяв 32-річний поляк. У матчі другого туру проти Саудівської Аравії (2:0) Войцех відбив пенальті від Салема Аль-Давсарі.

Щенсни пише історію

Войцех повторив досягнення свого земляка Томашевського (Польща) на ЧС-1974, а також американця Фріделя на ЧС-2002. Таким чином Щенсни став третім голкіпером в історії, який відбив два пенальті на Мундіалях.

Нагадаємо, що на ЧС-2022 Войцех Щенсни провів три матчі, у двох з яких зберіг ворота "сухими". Пропускав голи поляк тільки від аргентинців.

Важливо!  В 1/8 фіналу збірна Польщі зіграє проти чинних чемпіонів світу французів. Гра відбудеться 4 грудня о 17:00.