Забивний форвард Гента Роман Яремчук таки може переїхати в італійську Серію А. Головний наставник Роми Паулу Фонсека хоче бачити у складі своєї команди гравця збірної України, повідомляє VOETBAL24.BE.

Читайте також Гент з Яремчуком розбив принципового суперника на виїзді: відео

Рома не втрачає надії

Представники Роми зробили ще одну спробу отримати Яремчука. "Вовки" запропонували бельгійцям за трансфер Романа 12 мільйонів євро. Перемовини вже у активній стадії, але одна перешкода таки буде. Гент хоче виручити за продаж українця якомога найбільшу суму відступних.

Раніше повідомлялось, що Яремчук змінив свою позицію щодо відходу з клубу. Роман не хоче покидати бельгійську команду, щоб підійти до Євро-2020 у максимальній фізичній формі. Вже після чемпіонату Європи повинна вирішитись доля українського нападника у Бельгії. Але, як бачимо, це може стати значно швидше.

Гент готовий відпустити футболіста лише за понад 20 мільйонів євро відступних. Рома ж віддає за гравця значно меншу суму. Цікаво, чи вдасться "вовкам" таки отримати форварда з України.

  • У цьому сезоні українець провів у футболці бельгійців 25 матчів у всіх турнірах, у яких наколотив 12 голів та ще чотири рази асистував партнерам по команді.