Серія пенальті під час матчу

Білорус Олексій Кульбаков був головним арбітром зустрічі Севілья – Зальцбург. Вже у першому таймі суддя вирішив додати видовищності гри та призначив аж чотири пенальті – по два у ворота кожної команди.

Дивіться також Результати матчів Ліги чемпіонів 14 вересня: відео

Перший 11-метровий удар був вже на 13-й хвилині. Однак Карім Адейємі не реалізував пенальті у ворота господарів.

Не минуло і десяти хвилин, як суддя знову вказав на позначку. Цього разу гості таки скористались чудовим шансом розмочити нулі на табло. Гол забив Лука Сучіч. Ще до перерви все той же Сучич міг оформити дубль. Але цього разу фортуна була не на стороні півзахисника Зальцбурга.

Усі думали, що команди підуть на перерву за мінімальної переваги гостей. Але наприкінці тайму був призначений вже четвертий удар із 11 метрів, тепер вже у ворота гостей. Іван Ракітіч взявся виконувати удар та не прогадав – 1:1.