У грудні минулого року керівництво федерації футболу Азербайджану попрощалося з італійцем Джанні Де Б'язі, який працював з національною збірною. На посаді головного тренера вони хотіли бачити Андрія Шевченка.

Читайте також "Шевченко може потрапити у мишоловку": президент Дніпра-1 розкритикував обрання легенди до УАФ

Чому Шевченко відмовив Азербайджану

Представник федерації отримав завдання зв'язатися з володарем "Золотого м'яча" 2004 та дізнатися його вимоги щодо контракту. Однак на дзвінок з Баку Андрій Миколайович відповів відмовою.

Шевченко повідомив, що не збирається повертатися до тренерської діяльності. Наразі він планує стати президентом УАФ і всі його думки пов'язані з роботою на новій посаді.

Шевченко на шляху до президентства УАФ

  • Нагадаємо, що останнім місцем роботи Андрія Шевченка була італійська Дженоа. Колишній наставник збірної України очолив "грифонів" у розпал сезону та за складного турнірного становища.
  • Попри усі намагання тренерському штабу Шевченка не вдалося виправити ситуацію. 15 січня 2022 року його звільнили з посади.
  • Шевченко мав кілька варіантів продовження тренерської кар'єри, зокрема, його запрошували до збірної Польщі. Однак він не міг під час війни зосередитись на цій роботі.
  • Наразі Шевченко є амбасадором благодійної платформи United24. У вересні 2023 року Андрій Миколайович став радником президента України Володимира Зеленського з питань спорту.
  • Невдовзі Шевченка оберуть президентом УАФ. На цю посаду він йде на безальтернативній основі. Вибори відбудуться 25 січня 2024 року в Будинку футболу.