Шевченко не планує відновлювати тренерську кар'єру

Пресаташе Шевченка Микола Васильков заявив, що український тренер не збирається відновлювати кар'єру, аж поки не закінчиться війна. За його словами, всі зусилля фахівця направлені на допомогу Україні.

Читайте також Хтось вийшов в зум з прифронтових лікарень, – Шевченко особисто привітав медиків зі святом

Я з ним розмовляв і наскільки зрозумів, доки йде війна, він взагалі не планує відновлювати кар'єру тренера. Принаймні поки йдуть активні бойові дії. Він каже, що всі зусилля кине на те, щоб використати своє ім'я та вплив, щоб допомогти Україні та залучити якнайбільше коштів, ​​
– сказав Васильков.

Тренерська кар'єра Шевченка

У 2016 –2021 роках Шевченко очолював збірну України. Робота у національній команді стала першою для Шевченка – до цього він не працював у якості тренера.

З легендарним футболістом збірна України провела два повноцінні відбори – на чемпіонат світу-2018 (третє місце) та на Євро-2020 (перемога в групі). А також розпочав із командою відбір на чемпіонат світу-2022.

Під керівництвом Шевченка збірна України виступила на чемпіонаті Європи. А також досягла найкращого результату – вихід у плей-офф та участь у чвертьфіналі.

1 серпня фахівець повідомив, що його контракт з "синьо-жовтими" закінчився.

Шевченко очолив італійську Дженоа 7 листопада. При українському наставнику команда провела 11 матчів – сім поразок, три нічиї та одна перемога.

15 січня Андрія Шевченка звільнили з посади головного тренера Дженоа. Про причину звільнення керівництво "грифонів" не повідомило.

Шевченко допомагає наблизити перемогу України

  • Колишній тренер збірної України робить все можливе задля перемоги своєї рідної країни. Ще з перших днів війни він розповідає всьому світові про злочини окупантів.
  • Аби допомогти Україні, Шевченко зіграв у двох благодійних матчах.
  • Також у червні зірковий футболіст відвідав благодійну вечерю-аукціон у Лондоні, де вдалося зібрати близько 1 мільйона доларів на допомогу Україні.