Авіспа – Шахтар 2:2

Голи: Мійя, 34, Канаморі, 37 – Сікан, 7, Швед, 53

Минулого тижня Шахтар завершив офіційні матчі у 2023 році. Підопічні Маріно Пушича поступились Порту в останньому турі Ліги чемпіонів (3:5), пише 24 канал.

До теми Серйозний суперник: з ким зіграє Шахтар в 1/16 фіналу Ліги Європи

Втім під кінець року "гірники" вирішили провести ще одну гру, яка стала благодійною. Клуб домовився про товариський матч із японською Авіспою з міста Фукуока.

Сама гра відбулась у Токіо. Весь прибуток з квитків та інших аспектів донеччани перерахують на потреби людей, які постраждали від війни з Росією.

Поки ця сума невідома, але генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін прогнозував орієнтовний прибуток у 2 мільйона доларів. Сам же матч видався яскравим та подарував фанатам чотири голи.

Шахтар відкрив рахунок, відзначився Сікан з навісу Гочолейшвілі. Втім ще до перерви японці зуміли не тільки відігратись, а і вийти вперед. Нічию для донеччан вирвав Швед, якому на початку другого тайму вдався красивий обвідний удар з кута майданчика.