Шахтар – Копер 2:2

Голи: Петряк, 15, Назарина, 90+1 – Очієнг, 13, Едомвоні, 64.

Донецький Шахтар продовжує підготовку до другої частини сезону 2022-2023. Команда вже зіграла один спаринг у Туреччині, програвши віденській Аустрії (1:2).

До теми Голанд забив, Шахтар програв: "гірники" зіграли перший матч у 2023 році

У другому товариському поєдинку команда Йовічевіча грала проти Копера зі Словенії, пише 24 канал. В основу "гірників" потрапив і Микола Матвієнко, яким активно цікавться Брайтон.

Балканці відкрили рахунок вже на початку гри, коли захист Шахтаря втратив Очієнга. Кенієць без проблем добив м'яча у порожні ворота Трубіна. Правда, всього за дві хвилини українці відновили паритет.

Бондаренко точно навісив на Петряка, який головою перекинув воротаря Копера. Словенці ж дотерпіли до середини другого тайму і знову вийшли вперед. Цього разу після непоганої комбінації в дотик дали пробити Едомвоні.

Поєдинок знову йшов до поразки донеччан, але команду Йовічевіча врятував Назарина. На першій компенсованій хвилині Єгору вдався розкішний удар зі стандарту, після якого м'яч залетів у ближню "дев'ятку" воріт суперника.

Втім переможного голу Шахтар забити не зміг. Команда продовжує йти без перемог після продажу Михайла Мудрика в Челсі за 70+30 мільйонів євро. Наступний матч донеччани проведуть 31 січня проти болгарського Лудогорця.