Шахтар плекає великі надії підписати талановитого лівого вінгера Кевіна. Палмейрас, за який виступає 20-річний гравець, відмовляється співпрацювати з "гірниками".

Варте уваги А як же Шахтар: гравець "гірників" близький до переходу в англійський клуб

Егоїстичний Палмейрас

Донецький колектив вчетверте спробував задобрити бразильський клуб. Спочатку "гірники" пропонували за Кевіна 4 мільйони євро, згодом 5, а пізніше 10. Цього разу Шахтар наважився віддати за Кевіна цілих 15 мільйонів євро, але "зелених" це не влаштовує.

І це не через фінансові апетити бразильців. Діло в тому, що Кевін входить у плани Палмейрас і вони найближчим часом хочуть залучати його до матчів за дорослу команду.

Варіанти заміни Мудрику

Після відходу Михайла Мудрика у лондонський Челсі, у Шахтаря ланка крайніх півзахисників виглядає сухо. В активі "гірників" є виконавці, такі як: Олександр Зубков, Мар'ян Швед, Іван Петряк, Андрій Кулаков та Дмитро Топалов. Також Шахтар віддав у оренду Сабаху Олексія Кащука. Раніше "кроти" планували перемкнутись з Кевіна та спробувати підписати іншого бразильця з Сан-Пауло.

Потенційний новачок Шахтаря

  • Правоногий Кевін спроможний зіграти на лівому та правому фланзі атаки, а також у якості центрального форварда.
  • Бразилець поки що тільки виступав на молодіжному рівні за Палмейрас U-20 та Деспортіво U-20.
  • Гравець провів п'ять матчів за Палмейрас у Копіньї (молодіжному Кубку Сан-Пауло), у яких відзначився трьома голами та чотирма асистами.
  • Контракт Кевіна з Палмейрас розрахований до 2026-го року.