Шахтар – Црвєна Звєзда 3:2

Голи: Мудрик, 13, Нерес, 18, 72 – Драговіч, 58, Омойжуанфо, 68
Нереалізований пенальті: Павков, 78

До слова Данило Сікан офіційно перейшов в німецьку Ганзу

Шахтар не став брати час на вивчення суперника, а стрімко кинувся в атаку і досить швидко повів у два голи. Спочатку на 13-й хвилині відзначився Мудрик, а потім свій дебютний м'яч у помаранчево-чорній футболці забив Нерес.

На 36-й хвилині травмувався Марлон. Бразильського захисника замінив Бондар.

У другій половині зустрічі на 58 хвилині серби відіграли один гол. Результативним ударом скасувався екс-захисник Динамо Драгович, а ще за десять хвилин рахунок став рівним. Відзначився Омойжуанфо.

Але Шахтар не збирався сьогодні втрачати перемогу. На 72-й хвилині команду Де Дзербі вивів уперед та оформив дубль Нерес.

На 79-й хвилині сербський колектив мав чудовий шанс знову зрівняти рахунок, але Трубін відбив удар з пенальті.

• Зазначимо, що у першому турецькому спарингу лідер чемпіонату України розгромив австрійський Вольфсбергер. Другий матч донецький клуб провів проти ФК Маріуполь та зіграв унічию з рахунком 0:0.