Президент Ференцвароша Габор Кубатов розповів, що головний тренер команди Сергій Ребров заявив про бажання піти ще в лютому.

Варте уваги Ребров відмовився очолити АЕК

Наша найбільша проблема зараз у тому, що 10 лютого Сергій Ребров фактично подав у відставку. Він сказав через свого менеджера, що хоче піти в кінці сезону, і ми шукаємо нового тренера. Це стало несподіванкою,
– заявив президент "фраді".

Кубатов розповів, що не знав про розбіжності між Ребровим і менеджментом клубу. Також Кубатов сказав, що Ференцварош знайшов потенційних наступників українця.

"Як відповідальний менеджер, я не можу залишити команду перед кваліфікацією Ліги чемпіонів без тренера. Ми оцінили ринок, і у нас вже є потенційні кандидати", – розповів Кубатов.

Президент Ференцвароша заявив, що Ребров мав зарплату на європейському рівні, а клуб зробив усе, щоб він досяг успіху. Раніше повідомлялося буцімто тренер хоче більший оклад.

Блискучий тренер, якого я завжди хотів, але я повинен змиритися з його рішенням. Я хочу, щоб ми сіли й поговорили один з одним. Це ще попереду,
– резюмував Кубатов.

  • На чолі Ференцвароша Ребров тричі поспіль став чемпіоном Угорщини. Тренер вперше за 20 років вивів "фраді" у груповий етап Ліги чемпіонів.
  • Повідомлялося, що у послугах 46-річного тренера зацікавлений АЕК, однак Ребров відмовив грекам.
  • Також тренера пов'язують зі збірною України. Екснаставник Динамо може стати наступником Андрія Шевченка, якщо той покине команду після Євро-2020.