Вояж у АЕК таки можливий

Сергій Ребров може змінити Маноло Хіменеса на посаді головного тренера АЕКа. Грецький клуб намагається переманити наставника щедрою зарплатою.

Це цікаво Ребров хоче отримувати більшу зарплату у Ференцвароші

Керівництво АЕКа пропонують Реброву зарплату в розмірі одного мільйона євро. Його агент вже веде перемовини з греками. На заваді навіть не стане чинний контракт із угорською командою.

Раніше повідомлялось, що перехід в АЕК буде зірваний через фінансові забаганки Ференцвароша. Клуб зажадав мільйон євро компенсації за достроковий розрив контракту Реброва. Угода тренера з чемпіоном Угорщини розрахована ще на один рік.

  • Ребров очолює Ференцварош із серпня 2018 року. Фахівець вже втретє поспіль приводить клуб до "золота" чемпіонату. Під його керівництвом угорці зіграли вже 133 матчі.
  • Після чергового вдалого сезону українського спеціаліста визнали найкращим тренером Угорщини.
  • АЕК міг скористатись тим, що відносини між угорським клубом та українським тренером сильно зіпсувались. Хоча в Ференцвароші заперечували інформацію, що шукають нового тренера на заміну Реброву.

АЕК із 60 очками завершив цей сезон на 4 місці у чемпіонаті Греції. Такого результату клубові допомогли досягнути відразу три українські футболісти – Дмитро Чигринський, Олег Данченко та Євген Шахов.