Видання Українська правда опублікувала нове розслідування про життя за кордоном опальних олігархів та бізнесменів. Серед фігурантів розслідування опинився колишній президент НОК України Сергій Бубка.

Читайте також Повне розчарування: Бех-Романчук прокоментувала позицію Бубки з початку повномасштабної війни

Бубка став героєм матеріалу "Батальйон Монако"

Згідно із розслідуванням журналіста УП Михайла Ткача, олімпійський чемпіон Сергій Бубка разом із дружиною Лілею володіють елітним будинком у містечку Ез, яке знаходиться за 5 хвилин від князівства Монако. Підтвердженням цього може бути припаркований біля маєтку автомобіль Porsche без номерних знаків.

Автомобіль Бубки поблизу маєтку / фото УП

За інформацією джерела, легенда українського спорту востаннє залишив Україну ще 4 липня минулого року. З того часу він більше не повертався на Батьківщину.

Маєток Бубки поблизу Монако / фото УП

Ексочільника НОК України регулярно бачать в Монако. Там мешкає і родина Сергія Бубки. Журналісти помітили біля маєтку чоловіка схожого на молодшого сина Бубки. Він залишив Україну ще за два тижні до повномасштабного вторгнення. Старший син Бубки Віталій також давно не мешкає в Україні.

Чоловік схожий на сина Сергія Бубки / скриншот з відео

За словами співрозмовників УП в оточенні Бубки, він дуже не хотів стати героєм серії матеріалів про "Батальйон Монако". Можливо, саме тому цей Porsche і стоїть у дворі будинку без номерних знаків, а родина колишнього спортсмена використовує винятково автівки з реєстрацією у Князівстві Монако,
– йдеться у розслідуванні.

Нагадаємо, що Служба Безпеки України веде розслідування щодо торгівлі пальним на окупованих територіях України компанією, яка оформлена на Сергія Бубку та його брата.

Через два місяці після появи матеріалів про співпрацю з російськими окупантами Сергій Бубка записав відео. В ньому він заперечив усі звинувачення, але не навів жодних фактів про свою невинуватість.