Одвічні суперники Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду виступають на різних континентах. Проте організатори турніру "Riyadh Season Cup", що відбудеться в Саудівській Аравії, ще раніше анонсували епічну зустріч суперзірок сучасності.

Читайте також Помилка Мессі: Аргентина вперше програла після того, як стала чемпіоном світу

Остання зустріч легенд

На розіграш товариського турніру запросили саудівський Аль-Наср, в якому феєрить Кріштіану Роналду. А також американський клуб МЛС Інтер Маямі, де грає аргентинець Ліонель Мессі, та саудівський Аль-Хіліля, де виступав Неймар до отримання серйозної травми. Тому, на жаль, зустрічі добрих друзів Мессі та Неймара не буде.

Згодом в Інтер Маямі спростували цю інформацію, аргументуючи це тим, що не поїдуть на турнір взимку. Але згодом цей пост був видалений із соцмереж американського клубу.

Однак 12 грудня американський клуб самостійно та офіційно підтвердив дати двох матчів. Спершу 29 січня Інтер Маямі зустрінеться із Аль-Хілялем, а вже 1 лютого зіграє проти Аль-Насра. Обидва поєдинки відбудуться на одній арені в Ер-Ріяді – "Kingdom Arena Stadium".

Офіційна дата матчу Мессі проти Роналду
Офіційна дата матчу Мессі проти Роналду / Фото Інтер Маямі

Як відомо, аргентинець та португалець не збираються вішати бутси на цвях. У минулому сезоні зірки вже зустрічалися в Саудівській Аравії в рамках Riyadh Season Cup. Тоді об'єднана команда Аль-Хіляля і Аль-Насра грала проти ПСЖ, в якому тоді виступав Лео. Тож цілком ймовірно, що в майбутньому ми станемо свідками ще одного "Останнього танцю" легенд.